Kozmetikus és lábápoló (m/f/d) - Mühle Resort 1900 Obergurgl-Hochgurgl
Kozmetikus és lábápoló (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Tirol

Kozmetikus képzés manikűr- és pedikűr-, valamint masszázsoktatással

Elvárjuk, hogy:

Önálló munka, barátságos vendégkiszolgálás, lojalitás, csapatmunka, kreativitás,

Tanulási képesség, pontosság, ápolt megjelenés, tisztaság;

Wellness munkatársaink felelősek a wellness és gyógyító masszázsokért,

Kozmetika, beleértve a manikűrt és pedikűrt lakkozással és UV-lakkozással.

Kezelési ajánlatok létrehozása a készségeknek/képzésnek megfelelően, ügyfélközpontú és értékesítés-orientált kivitelezéssel.

Ahol a vendég kívánságai és a hangulatos és kényelmes környezet mindig elsőbbséget élveznek!

A Mühle-SPA terület ellenőrzése is -

SPA Bar Deluxe a Mühle SPA Lounge-ban:

naponta felállítani, feltölteni és ellenőrizni (gyümölcsök, diófélék, kisebb snackek, hideg és meleg italok),

Vendéggondozás a társalgóban és a kezeléseken kívül, a SPA recepciójának felügyelete

a friss törölköző összehajtogatása, valamint a törölközők újratöltése és elvitele.

A teljes rendszer pontos be- és kikapcsolása;

Napi takarítás és a SPA társalgó tisztán tartása;

További feladatok - amelyek minden vendéglátónkra vonatkoznak:

Az összes berendezés gondozása és megfelelő kezelése, a munkanyelv kizárólag német,

A hulladékok szétválogatása, a dolgozói helyiségek tisztán tartása, a munkahely tisztán tartása,

Alapvető ismeretek a szállodáról és a helyszínről (nyitva tartás, SPA, étterem, bár, fitneszterem,...)

Az alkalmazottak csak a számukra biztosított edényeket, evőeszközöket, poharakat stb. használják.

olvassa el, értse meg, kövesse és vegye figyelembe a munkavállalói kézikönyvet és a vállalatunk küldetésnyilatkozatát,

ápolt, tiszta, barátságos megjelenés a szolgálatban, meghatározott munkaruházatban, névkitűzővel

Követelmények

Kozmetikus
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó
megegyezés szerint