Najít si práci v nejkrásnějších turistických regionech nejen v okolí alpského masivu znamená pracovat tam, kde jiní tráví dovolenou! Sen, který se pro mnohé může stát skutečností!

najít práci

registrovat

Nemluvíte německy?

Nejsou vaše znalosti němčiny dostatečně dobré, abyste se registrovali a přihlásili on-line? Můžeme pomoci! Napište nám ve svém mateřském jazyce nebo v angličtině!

Online Help

Stav vaší žádosti

Zde můžete zkontrolovat, zda byla žádost o pomoc zpracována.

Jazykové znalosti

Jelikož se naši zaměstnavatelé nachází v německy mluvících oblastech a mnozí z nich ubytovávají a obsluhují německy mluvící hosty, je samozřejmé, že v první řadě můžeme nabídnout práci těm uchazečům, kteří disponují dostatečnými jazykovými znalostmi. Pokud se v této oblasti potřebujete zdokonalit, v každém případě Vám doporučujeme navštěvovat jazykový kurz.

Podniky a pracovní příležitosti

Na stránkách hogastjob.com najdete zajímavá hotelová a gastronomická zařízení a nabídky pracovních míst v německy mluvících oblastech (Rakousko, Německo, Jižní Tyrolsko). Při vyhledávání využijte rozsáhlé nabídky kliknutím na odkaz Suchen.

Životní úroveň

Zajímavé odkazy pro získání informací o zemi a lidech najdete na následujících stránkách: 

Navigace

Na stránkách hogastjob.com najdete nabídku pracovních příležitostí v Rakousku, Německu a Jižním Tyrolsku. Nabídka je k dispozici pouze v německém jazyce.