Nájsť si prácu v najkrajších turistických regiónoch nielen v okolí alpského masívu znamená pracovať tam, kde iní trávia dovolenku! Sen, ktorý sa pre mnohých môže stať skutočnosťou!

Nerozprávate po nemecky?

p> Nie sú vaše znalosti nemčiny dostatočné na to, aby ste sa sami zaregistrovali a prihlásili on-line? Môžeme vám pomôcť! Napíšte nám vo vašom rodnom jazyku alebo v angličtine!

helpdesk@hogastjob.com

Jazykové znalosti

Pretože sa naši zamestnávatelia nachádzajú v nemecky hovoriacich oblastiach a mnohí z nich ubytovávajú a obsluhujú nemecky hovoriacich hostí, je samozrejmé, že v prvom rade môžeme ponúknuť prácu tým uchádzačom, ktorí disponujú dostatočnými jazykovými znalosťami. Ak sa v tejto oblasti potrebujete zdokonaliť, v každom prípade Vám odporúčame navštevovať jazykový kurz.

Podniky a pracovné príležitosti

Na stránkach hogastjob.com nájdete zaujímavé hotelové a gastronomické zariadenia a ponuky pracovných miest v nemecky hovoriacich oblastiach (Rakúsko, Nemecko, Južné Tyrolsko). Pri vyhľadávaní využite rozsiahlu ponuku kliknutím na odkaz Suchen.

Životná úroveň

Zaujímavé odkazy na získanie informácií o krajine a ľuďoch nájdete na nasledujúcich stránkach:

Navigácia

Na stránkach hogastjob.com nájdete ponuku pracovných príležitostí v Rakúsku, Nemecku a Južnom Tyrolsku. Ponuka je k dispozícii len v nemeckom jazyku.