Assistant F&B Manager (m/f/d) - Fernblick Montafon
Assistant F&B Manager (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakemberek
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (4 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
5.000 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Főszakács / kétállásban / 4 napos héten Assistant F&B Manager (m/f/d)

éves állás

Österreich, Vorarlberg

Leírás

Otthonom távoli kilátással és jövőkép a több értelem és több emberség érdekében.

Távlattal innovatívan a jövőbe tekinteni, távlattal nyitottnak lenni az új és más dolgokra, hogy az egyéni tervezés és önmegvalósítás lehetséges legyen, és a távlat otthonossá váljon.

Ön keres, mi keresünk - akkor tökéletesen összeillünk! A Fernblick a Montafonban az osztrák vendégszeretet paradicsoma. Jöjjön Vorarlbergbe, és jutalmazza magát 2024 júliusától teljes munkaidős pozícióval a vezetői csapatunkban. Tisztességes díjazás és számos juttatással.

A konyhai csapatunkban mintegy 10-12 fő dolgozik, kiváló minőségű regionális és nemzetközi termékekkel.

Követelmények

vendéglátó- és szállodaipari képzést végzett

Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat szakácsként vagy hasonló munkakörben 4-5*-os szállodában vagy igényes gasztronómiában, ahol legalább 5 alkalmazott dolgozik Ön alatt

Előnyt jelent a szakoktatói szakvizsga

Előnyt jelent a folyamat- és rendszerszintű vendéglátásban szerzett tapasztalat

Alapvető informatikai ismeretek szükségesek

A Hogast Easy Going és a Necta ismerete előnyt jelent

Gazdasági gondolkodás és számolási készség

Vezetői tapasztalat (elismerő és tisztelettudó)

Élvezze az emberekkel való munkát

Élvezi az új csapattagok képzését

nagyon jó német nyelvtudás

Feladatok

Adminisztratív 70%

Operatív 30%

Közvetlen vendégkapcsolat (pl. a főzésnél, vendégasztalnál)

Napi kiszolgálási megbeszélések a csapattal

Konyhai beszerzés

Kreatív menütervezés és -fejlesztés

Csapatvezetői értekezletek

Higiéniai ellenőrzések (HACCP) és utasítások

A csapat motiválása közös tevékenységeken keresztül - kirándulások, csapatfejlesztés stb.

Oktatói kompetencia (oktatói vizsga)

Szolgálati beosztás tervezése

Stb.

Nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Warenwirtschaftssysteme
Jó ismeretek
HOGAST myHOGAST
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkaidő
Munkahelyi tapasztalat
5 Jahre
Vezetői tapasztalat
3 Jahre
Továbbtanulás és képzés
Lehrlingsausbilderprüfung, HACCP-Kenntnisse

Ajánlat

A kreativitás és a személyes felelősségvállalás szabadsága

14 havi fizetés (szabadság és karácsonyi bónusz)

Céges céljutalékok

Szabályozott munkaidő elektronikus munkaidő-nyilvántartás

Szállás saját új csapathotelünkben

SPA részlegünk és fitness stúdiónk használata

belső és külső juttatások széles skálája

Buszjárat a szállodából Schruns központjába és vissza

Egyenruha biztosítása

célzott beavatás és ismerkedés

napi étkeztetés reggelivel, ebéddel és vacsorával

számos egyéb előnyös juttatás az Ön számára

5000 €
Fizetés típusa
bruttó
4000,- bis 5000,- brutto
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Notebook
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Szabad hétvégék
  • Sikerdíj
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Állásajánlataink

Összes munkahely