Commis de rang (m/w/d) - Hotel Alpenstern
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
17.05.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net

Österreich, Vorarlberg

Ön elkötelezett szolgáltató munkatárs, aki sugárzó viselkedéssel és az emberekkel való bánásmódhoz való tehetséggel rendelkezik? Akkor a legjobb helyen jársz! Első osztályú munkakörnyezetet kínálunk, ahol a szolgáltatás és a minőség a legfontosabb. Feladataid változatosak és izgalmasak lesznek - a büfék gondozásától kezdve a Chef de Rangunkkal való együttműködésig. Jelentkezz most, és légy része egy profi csapatnak, amely együtt dolgozik azon, hogy nagyszerű élményeket nyújtson vendégeinknek! Várjuk jelentkezését!

Követelmények

KÖVETELMÉNYEK

  • Ápolt és magabiztos megjelenés
  • Élvezze az emberekkel való kapcsolattartást és legyen kommunikációs tehetsége
  • Jó német és angol nyelvtudás

KÉPESÍTÉS

  • Lehetőleg a vendéglátóiparban/szállodaiparban végzett képzés
  • 4*/4*S szállodaiparban szerzett szakmai tapasztalat ebben vagy hasonló pozícióban

FELADATOK

  • A különböző büfék felállítása és felügyelete
  • Együttműködés a Chef de Ranggal a kórteremben
  • Étkezési szolgáltatás
  • Reggeli kiszolgálás
  • Mise en place tevékenységek
  • Általános takarítási munkák elvégzése
  • Irodai munka (evőeszközök, poharak stb.)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

- Szállás a teljesen újratervezett személyzeti szobáinkban

- A legjobb fizetés a legmagasabb osztrák kollektív szerződés szerint (hajlandóság a túlfizetésre a képzettségtől függően), karácsonyi és ünnepi jutalommal

- Családias légkör a csapatban

- Ingyenes ellátás és szállás

- Alpenstern SPA használat

- Különböző képzési és továbbképzési programok

- Személyiségtanácsadás

- Külön kategóriába sorolható szabadidős és sportolási lehetőségek

- Kedvezményes sí- és nyári jegyek

- Nagyszerű csapat és kiváló vendégek - és még sok minden más.

1800 €
Fizetés típusa
net
Ingyenes szállás és ellátás (a szabadnapon is)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer

Kapcsolattartó személy és cím