Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Gasthof Zur Post
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
16.05.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net

Österreich, Salzburg

Cégünk számára keresünk motivált kiszolgáló munkatársat. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Ne habozzon és jelentkezzen most. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai: - A vendégek fogadása és ellátása - Italok és ételek értékesítése és tanácsadás - Egy állomásért való felelősségvállalás - Commis de Rang utasítása - Étkeztetés - Irodai munka (evőeszközök, poharak stb.) Az Ön profilja: - Elvégezett vendéglátóipari/szállodai szakképzés - Szakmai tapasztalat Chef de Rangként - Borismeret - Élvezze az emberekkel való munkát - Jó angol nyelvtudás - Kommunikációs készség és magabiztos fellépés

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Az Ön előnyei: - Biztos munkahely egy modern, családi vállalkozásban, változatos feladatokkal - Éves vagy szezonális állás - Szabályozott munkaidő 5 napos munkahéttel és digitális munkaidő-nyilvántartással - A szolgálati beosztás társtervezése a szolgálati beosztás igénylésén keresztül - Nincs egyéb megélhetési költség az ingyenes étkeztetésnek köszönhetően (reggeli, ebéd és vacsora) - Modern személyzeti szobák saját fürdőszobával, főzési lehetőséggel, - Célzott bevezetés és képzés - Borravaló megosztás - Vonzó helyszín, ahol a munkát és a pihenést kombinálhatja - Részvétel a Work the lake (munkavállalói bónusz app) programban

1800 €
Fizetés típusa
net
Túlfizetés lehetséges a képzettségtől függően!
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
Extrák
  • Internet / WLAN ingyenesen
Egyéb
Főzési lehetőség áll rendelkezésre