Executive Manager (m/w/d) - Krumers Alpin ****s – Your Mountain Oasis
Executive Manager (m/w/d)
Karrier-státusz
Szakemberek
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Szállodavezető, házigazda Executive Manager (m/w/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Szállodavezető, házigazda:

Ön szakmailag és üzletileg felelős az egész szálloda zavartalan működéséért, és képviseli vállalkozásunkat vendégeink és a nyilvánosság előtt. A részlegeink koordinálása mellett Ön a középpontban áll, motiválóan hat a csapatára, és példamutatóan képviseli a tiroli vendégszeretetet. Vezetői szerepkörében bájos és szenvedélyes vendéglátó leszel vendégeink számára, valamint kompetens és tapasztalt kapcsolattartó munkatársaink számára.

Feladatai közé tartozik

  • A vállalkozás operatív és kereskedelmi irányítása
  • Vendégelégedettség és minőségi szabványaink biztosítása és javítása
  • Aktív vendéglátói szerep, kapcsolattartás a vendégekkel
  • A zökkenőmentes munkafolyamatok biztosítása minden részlegben
  • Kapcsolattartó személy és koordinátor a munkatársaink és az osztályvezetők számára, gyakorlatias mentalitással
  • A költségvetési terv társtervezése és betartása
  • Az optimális részlegsiker eléréséhez szükséges intézkedések ellenőrzése és végrehajtása

Várjuk írásos jelentkezését:

Krumers Alpin "Az Ön hegyi oázisa"

a következő személy részére: Alois Albrecht jun.

Krinz 32, 6100 Seefeld

Ha kérdése van, vagy időpontot szeretne egyeztetni, Alois Albrecht úrral közvetlenül is kapcsolatba léphet a +43 699 15220115 telefonszámon.

Követelmények

  • Az előkelő szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Minőség- és felelősségtudat
  • Pozitív viselkedés, tökéletes modor
Nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkaidő

Ajánlat

  • Változatos munka
  • Éves pozíció
  • jó fizetés

Kapcsolattartó személy és cím