Gondnok / technikus (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Gondnok / technikus (m/f/d)
Karrier-st√°tusz
Szakemberek
Belépés dátuma
02.09.2024
MunkaidŇĎ
Teljes munkaidŇĎben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Liebes Allroundtalent! ūüėä

Változatos munkát keres egy exkluzív wellness szállodában? Akkor a legjobb helyen jársz!

Olyan elk√∂telezett gondnokot keres√ľnk, aki nemcsak a sz√°llod√°nk karbantart√°s√°√©rt felel, hanem a mosogat√≥k szabadnapjain hajland√≥ √°tvenni a mosogat√°si feladatokat is.

Az √Ėn feladatai ūüėä

  • Jav√≠t√°si √©s karbantart√°si munk√°k elv√©gz√©se a sz√°lloda eg√©sz ter√ľlet√©n
  • Hullad√©k, √°rtalmatlan√≠t√°s √©s √ļjrahasznos√≠t√°s
  • Gyep√°pol√°s
  • H√≥eltakar√≠t√°si szolg√°ltat√°sok
  • K√ľlt√©ri l√©tes√≠tm√©nyek karbantart√°sa √©s √°ltal√°nos gondoz√°si tev√©kenys√©gek
  • A mosogat√≥mŇĪhely vezetŇĎje √©s a mosogat√≥k helyettes√≠tŇĎje szabadnapokon vagy szŇĪk keresztmetszetek eset√©n
  • A konyha tisztas√°g√°nak √©s rendj√©nek biztos√≠t√°sa
  • A konyhai csapat t√°mogat√°sa az ed√©nyek, evŇĎeszk√∂z√∂k √©s konyhai eszk√∂z√∂k tiszt√≠t√°s√°ban

Az √Ėn profilja ūüėä

  • K√©z√ľgyess√©g √©s gondnoki tapasztalat