Fiatal szakács (m/f/d) - STOCK resort *****s
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
06.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Csapatunkat egy fiatal szakáccsal (m/f/d) erősítjük 06.05.2024-től.

Az Ön feladatai

Aktív segítségnyújtás a napi ételek elkészítésében és felszolgálásában, beleértve a svédasztalos reggelit is
Társfelelős a STOCK resort *****s szabványok eléréséért és fenntartásáért a konyhai területen
Segítségnyújtás az áruszállítások átvételében

Az Ön profilja

Elvégezte a szakácsképzést, alapos élelmiszer- és termékismerettel rendelkezik
A HACCP-irányelvek ismerete
Csapatjátékos, pontos és rugalmas személyiség
Tiszta és gazdaságos munkavégzés

Az Ön előnyei

Biztos állás egy modern, családi vállalkozásnál, amely az "Év munkaadója" díjjal rendelkezik.
13. és 14. havi fizetés
Szabályozott munkaidő 5 napos munkahéttel és digitális munkaidő-nyilvántartással
A szolgálati beosztás társtervezése a szolgálati beosztás iránti kérelmek révén
Nincs egyéb megélhetési költség az ingyenes étkeztetésnek köszönhetően (reggeli, ebéd, vacsora, kávé és sütemény)
Egyedülálló személyzeti lodge tetőteraszos medencével, szaunával, infravörös kabin, fitneszteremmel, játékteremmel, ingyenes WLAN-hozzáféréssel
Ultra-modern szobák és apartmanok saját fürdőszobával, TV-vel, főzési lehetőséggel, terasszal vagy erkéllyel
Célzott bevezetés és ismerkedés a beszállási rendszerünkön keresztül
Személyes fejlődés és képzési lehetőségek
Vonzó helyszín, ahol a munka és a szabadidő összeegyeztethető
20% kedvezmény minden termékre és szolgáltatásra a házban
50% kedvezmény a Best Alpine Wellness Hotels összes tagszállodájában történő éjszakai tartózkodásra
STOCK TEAM Bonus Card számos előnnyel és kedvezménnyel az egész Zillertalban
Ingyenes töltési lehetőség az elektromos járművek számára

Ha szívesen vállalná a kihívást, és dinamikus csapatunk tagjává válna, kérjük, küldje el nekünk a teljes pályázati anyagát.

Várjuk, hogy megismerjük Önt!

STOCK üdülőhely *****s
142-es falu
A-6292 Finkenberg/Zillertal/Tirol

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely