Éttermi szakértŇĎ (m/f) - Juffing Hotel & Spa
Éttermi szakértŇĎ (m/f)
Karrier-st√°tusz
Szakemberek
Belépés dátuma
09.09.2024
MunkaidŇĎ
Teljes munkaidŇĎben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

√Ėr√ľl√∂k, hogy olvasod ezeket a sorokat ūüėä

Olyan munk√°t keres a szolg√°ltat√°s ter√ľlet√©n, amely t√∂k√©letesen beilleszthetŇĎ a mindennapi √©let√©be?

Akkor a legjobb helyen j√°r a wellness sz√°llod√°nkban! Elk√∂telezett √©s √∂n√°ll√≥ pinc√©rt keres√ľnk teljes munkaidŇĎben (40 √≥ra ) 07:00-17:00 √≥ra k√∂z√∂tti munkaidŇĎvel (nincs esti szolg√°lat). Eg√©sz √©ves √°ll√°s v√°r r√°d, nagyszerŇĪ Juffing munkav√°llal√≥i juttat√°sokkal. Legjobb esetben heti 4 napon kereszt√ľl t√°mogathatod csapatunkat.

Az √Ėn feladatai ūüėä

  • Vend√©geink gondoz√°sa √©s kiszolg√°l√°sa a reggeli √©s a d√©lut√°ni b√ľf√© sor√°n
  • Italok √©s √©telek felszolg√°l√°sa
  • A reggeli √©s a d√©lut√°ni b√ľf√© elŇĎk√©sz√≠t√©se √©s fel√ľgyelete
  • Az √©ttermi ter√ľlet tisztas√°g√°nak √©s rendj√©nek biztos√≠t√°sa

Az √Ėn profilja ūüėä

  • Bar√°ts√°gos √©s √°polt megjelen√©s
  • √Člvezze az emberekkel val√≥ foglalkoz√°st
  • Megb√≠zhat√≥s√°g √©s pontoss√°g
  • Szakmai tapasztalat

We offer you ūüėä

  • MunkaidŇĎ: 07:00 - 17:00.