HGA asszisztens (m/f/d) - Berghaus Schröcken
HGA asszisztens (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
20.12.2024
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.000 € net

Munka és utazás - Életed sítéli télje! HGA asszisztens (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Vorarlberg

Leírás

Hóval, kalandokkal és új élményekkel teli télről álmodik? Akkor nálunk van a tökéletes munka az Ön számára! Légy a csapatunk tagja Ausztria legnagyobb síterepén, és éld át életed sítelelős telét.

A te feladataid:

  • Vendégek fogadása
  • A recepció és az étterem csapatának támogatása
  • Reggeli büfé (alkalmanként)

Követelmények

Élvezze az emberekkel való munkát, csapatszellem, rugalmasság.

Nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkaidő

Ajánlat

Felajánljuk Önnek:

  • Ausztria legnagyobb síparadicsomában egy izgalmas szezonális munkát és utazási lehetőséget kínálunk
  • Rengeteg szabadidőt a sípályák használatára - munkavállalói síbérletünkkel!
  • Motivált és barátságos csapatot
  • Szállás és étkezés
  • Vonzó díjazás és a borravalóból való részesedés
  • Továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőségek

Rólunk: Egy alkalmi szálloda és étterem vagyunk Ausztria legnagyobb síterepén. Vendégeink értékelik szállodánk kivételesen barátságos légkörét.

Nálunk teljes mértékben élvezheti a telet, és közben értékes tapasztalatokat szerezhet a szolgáltatási szektorban.

Készen áll a kalandra? Akkor jelentkezz most, és biztosítsd magadnak életed sítelelős telét!

1000 €
Fizetés típusa
net
A fizetés a kívánt munkaidő mértékétől függ (esti munkaidő)
Szálláshely típusa
Lapos
Extrák
  • Ingyenes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím