Commis de rang (m/w/d) - Hotel Kröller
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Tirol

Ha szeretsz emberekkel és gyerekekkel dolgozni, a jó kiszolgálás és a barátságosság természetes számodra, szuperképességeid közé tartozik a magabiztos viselkedés és a pozitív kisugárzás, elkötelezett, motivált, rugalmas vagy, és még a rohanó időkben is áttekinthető, akkor gyorsan szuperhőseink közé tartozol.

"Megbízhatóságot, rugalmasságot, rugalmasságot és motivációt követelünk - cserébe viszont remek feltételeket és egy szenzációs csapatot ígérünk!"

Az Ön feladatai:

  • A kiszolgáló csapat támogatása minden területen, főként a bárban
  • Italkiszolgálás
  • Irodai szolgáltatások, például evőeszközök és poharak
  • Reggeli szolgáltatás
  • Az éttermek takarítása
  • Mise en place munka az étteremben és a bárban

Felajánljuk Önnek ...
  • Ingyenes étkeztetés; a szabadnapokon is
  • célzott bevezetés és megismertetés
  • Ingyenes szállás a szálloda saját személyzeti szobáiban (fürdőszoba és WC, műholdas TV, ágynemű)
  • Rugalmasság a szabadidő és a szabadnapok tekintetében
  • Az iparági átlagot meghaladó, méltányos fizetés
  • Szabadidejében szauna, gőzfürdő, fitneszterem, .... használata.
  • Bérelhető elektromos autó
  • Saját mosókonyha
  • Kedvezményes árak a sífelvonójegyekre, sí- és snowboardbérletekre
  • Különböző tanfolyamok és szemináriumok rendszeres szervezése a munkavállalók számára

Vezérelveink közé tartozik a tájékoztatás, az együttműködés, a partnerség, az egyenlőség, a humor, a szórakozás és az elismerés.

Varázsolja el nagyszerű közönségünket képességeivel, mi biztosítjuk Önnek a tökéletes színpadot. Ha változatos munkát keresel, sok változatosságot, laza kollégákat és sok extrát, akkor a Kröllernél a legjobb helyen jársz.

Alig várjuk, hogy személyesen is megismerhessük Önt.

Követelmények

Pultos (m/w/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím