Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Der Böglerhof - pure nature resort *****
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
0 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Tapasztalt háztartási alkalmazott 15.05-től Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Szeretettel várjuk , hogy május 15-től új tagot köszönthessünk a takarítócsapatunkban .

A Böglerhofban nagyra értékeljük a csapatunkat. Alkalmazottaink sok elismerést kapnak vendégeinktől szaktudásukért, barátságosságukért és pozitív munkafelfogásukért.

Nálunk nemcsak csodálatos környezetet talál, hanem egy remek munkahelyi légkört is, ahol mindenki szívesen látott vendégnek érzi magát.

Legyen Ön is a Böglerhof csapatának tagja, és tapasztalja meg, milyen egy támogató és motiváló környezetben dolgozni.

Várjuk, hogy személyesen is megismerjük Önt!

Az Ön feladatai:

  • Az egész szálloda takarításának elvégzése.
  • A szobák előkészítése a vendégek érkezésére és távozására , valamint tartózkodásuk alatt a kényelem és otthonosság érzetének megteremtése érdekében.
  • A mosodai szolgáltatás elvégzése.
  • A HACCP és a biztonsági előírások lelkiismeretes betartása a vendégek és a dolgozók egészségének és biztonságának, valamint a szolgáltatás minőségének biztosítása érdekében.

Követelmények

  • Ideális esetben szakmai tapasztalattal rendelkezik az előkelő szállodaiparban, lehetőleg 4 csillagos superior vagy 5 csillagos szállodában.
  • Csapatorientált, rugalmas és pontos , jó modorú , ápolt megjelenésű személyt keresünk. Szakmaiságod elengedhetetlen része vendégünk elégedettségének.
  • Önálló munkavégzést várunk el Öntől, hogy megfeleljen szállodánk magas szín vonalának.
  • német nyelvtudás a csapaton belüli zökkenőmentes kommunikáció érdekében.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Biztos munkahely egy gyönyörű tiroli hegyi faluban
  • Digitális időfelvétel
  • 5,5 vagy 6 napos hét
  • Ingyenes étkeztetés: Reggeli, ebéd, délutáni és vacsora (szabadnapokon is)
  • Teljesítményalapú és méltányos díjazás
  • Havi képzés különböző témákban (szakmai és személyes)
  • Gyönyörű csapatlakások mindössze 1 perc sétára a szállodától (a szállás ingyenes). Amire számíthatsz: konyhasarok, nagyszerű kilátás, erkély és síkképernyős TV igény szerint
  • Két gyógyfürdőnk ingyenes használata medencékkel, úszó tó, szaunák, teniszpálya, e-bike, mountain bike és co.
  • -50% kedvezmény a spa kezelésekre (a szülők számára is)
  • Kedvezményes árak, ha családja nálunk száll meg a szállodában
  • Kedvezményes árak a partnerhotelekben
  • Kedvezményes árak a Böglerhof üzletünkben található összes árucikkre
0 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Lapos

Kapcsolattartó személy és cím