Éttermi szakértő (m/f) - Hotel Erlebach
Éttermi szakértő (m/f)
Belépés dátuma
22.07.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.509 € bruttó

Österreich, Vorarlberg

  • Van már tapasztalata a kiszolgálásban és a bárban, és szeretne új kihívást vállalni?
  • Elég bátor vagy ahhoz, hogy belevágj és részt vegyél egy szezonális programban, hogy több tapasztalatot szerezz a szakmádban?
  • Megismernéd a gyönyörű Kleinwalsertalt a lakosokkal és a fiatal alkalmazottakkal?
  • Akkor Téged keresünk, hogy csatlakozz barátságos kiszolgáló csapatunkhoz, ahol még mindig számítanak az emberek.
  • Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy harmonikus csapatban.
  • Az Ön feladatai közé tartoznak (váltakozó műszakban a kollégáival):
  • Délutáni italok felszolgálása vendégeink számára a lobbyban és a napozóteraszon
  • Mise en place az esti kiszolgáláshoz, az asztalok megterítése, az ebédszüneti snack- és süteménybüfé lebontása stb.
  • Vendégeink fogadása az aperitifre
  • Esti kiszolgálás (5 fogásos menü az Ön választása szerint és tematikus esték büfével) saját állomással (italrendelés, ételfelvétel, italok és ételek felszolgálása)
  • 20.30 órától átállás a szálloda bárjába, italok előkészítése és kiszolgálása a szálloda bárjában és a lobbyban
  • Mise en place reggeli büfé
  • A nap vége
  • Zárószolgálat Karrierlehetőség és továbbképzés nálunk mindig nyitva áll előtted!
  • A teljesítményhez kötött díjazás nálunk természetes (a vorarlbergi kollektív szerződés szerint PLUSz 13. + 14. havi fizetés - túlfizetés lehetséges).
  • Jelentkezzen most online és ragadja meg az ÖN esélyét. Szeretettel várunk Téged.

Követelmények

  • A vendégek kiszolgálása a szenvedélyed, és mosollyal az arcodon találkozol velük
  • Éttermi szakmunkás, pultos képzést szereztél, vagy már van gasztronómiai tapasztalatod a felszolgálásban és/vagy pultosként
  • ismered a koktélok, long drinkek és in-mix italok világát, és új ötleteket hozol az asztalra
  • Barátságos, kommunikatív, pontos, motivált, felelősségteljes és megbízható vagy
  • TE csapatjátékos vagy, és szeretsz együtt dolgozni a kollégákkal
  • az esti kiszolgálásban való segédkezés számodra természetes, beleértve a saját állomásodat is
  • Kifinomult italokkal kényezteted szállodai vendégeinket a szálloda bárjában és a lobbyban
  • barátságos, bájos és vidám vagy, hozzájárulsz a vendégek és kollégáid jó hangulatához
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

  • Biztonságos munkahely egy családi vállalkozásban, ahol remek a munkakörnyezet
  • Az egymással való tiszteletteljes bánásmód nagyon fontos számunkra.
  • Speciális képzést kapsz a felelősségi körödben, annyi idővel, amennyire szükséged van
  • A csapatban és a munkahelyen garantált a szórakozás
  • jó egyensúly a munka és a magánélet között, szabályozott szabadidővel és fix szabadnapokkal
  • Nálunk szabályozott munkaidőben dolgozhat, és megtervezheti és élvezheti a szabadidejét
  • teljes mértékben kihasználhatja a Kleinwalsertal izgalmas szabadidős lehetőségeit (túrázás, kerékpározás, hegymászás, hegymászás, úszás, síelés, snowboardozás, túrázás, sífutás, hótalpas túrázás, rendszeres fesztiválok és rendezvények a Kleinwalsertalban, hogy megismerje a fiatal kollégákat és még sok más)
  • Tisztességesen és a kollektív szerződésnek megfelelően fizetjük Önt - túlfizetés bármikor lehetséges a képzéstől és a szakmai tapasztalattól függően
  • 13. + 14. havi fizetés * A szállás és az étkezés ingyenes, még a szabadnapokon is
  • kedvezményes árak a kezelésekre és az italokra
  • Ön megkapja a PriMa kártyát (Kleinwalsertal dolgozóknak szóló elsőbbségi kártya), amely magában foglalja az Oberstdorfba tartó tömegbuszok ingyenes használatát * nyáron a hegyi vasutak ingyenes használatát *
  • Örömmel kínálunk Önnek lehetőséget a folyamatos fejlődésre és a feladatkörének bővítésére
  • Támogatjuk Önt a továbbképzésben, és anyagi támogatást is nyújtunk Önnek
  • és még sok más - ismerjen meg minket!
2509 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés lehetséges, 13. + 14. havi fizetés
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Jegyek tömegközlekedésre
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím