Jilly_Beach Wörthersee- Hogastjob

Jilly_Beach Wörthersee

Nyári / téli szezon

Österreich, Kärnten

200

15

2

Finom ételeket és jellegzetes italokat fogyaszthatnak a vendégek a tóparti JILLY_BEACH étteremben, közvetlenül a tóparton, Pörtschachban, a Wörthersee-tó partján. Legyél a #TeamJilly tagja! Készen állunk új utakra lépni, és várjuk jelentkezésedet!

Vállalati filozófiánk

A JILLY_BEACH egyedülálló lehetőségeket és izgalmas kihívásokat kínál azoknak a jelentkezőknek, akik a csúcsgasztronómiában szeretnének karriert befutni a Wörthersee egyik legszebb helyszínén. A #TeamJillynél a minőségre, az innovációra és mindenekelőtt a munka élvezetére összpontosítunk. Egy professzionális, magasan képzett csapatban arra motiváljuk munkatársainkat, hogy szenvedélyesen szeressék a gasztronómiát, és egyedi, személyre szabott szolgáltatással inspirálják vendégeinket.

Van-e ágazatspecifikus képzése vagy speciális szakmai tapasztalata, illetve rendelkezik-e releváns szakmai tapasztalattal a vendéglátóiparban? Szeretnél velünk tartalmas pillanatokat teremteni, változást elérni és inspirálni a kollégákat és a vendégeket? Az Egyedi munkahelyek egyedi embereknek mottó jegyében 2024 tavaszától különböző pozíciókat keresünk

Legyél a #TeamJilly tagja! Készen állunk új utakat nyitni, és várjuk jelentkezésedet. Családias környezetben, Ausztria egyik legszebb helyén, közvetlenül a Wörthersee partján kínálunk profi otthont.

Mit kínálunk munkavállalóinknak

#JillyBenefits
- A tapasztalattól és képzettségtől függő túlfizetés számunkra természetes dolog
- Képzési és továbbképzési lehetőségek
- 5 vagy 6 napos hét, igény és szükség szerint
- Részvétel a feladatok kijelölésében
- Modern személyzeti ház a zöldben
- Kerékpárok a rendelkezésre állástól függően
- Egész napos étkeztetés (reggeli, ebéd és vacsora)
- Kedvezményes masszázsok a SPA részlegünkben
- Munkavállalói esemény
- Pörtschach csapatkártya. Az előnykártya a Pörtschach munkavállalói számára