Szakképzés (m/f/d) - Hotel Klosterbräu
Szakképzés (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
925 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

  • HOTEL MANAGER
  • ÉTTERMI SZAKÉRTŐ
  • COOK
  • SZÁLLODA- ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI ASSZISZTENS
  • VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKEMBER

Munkaköri leírás

  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Megbízható munka
  • Együttműködés a minőségbiztosításban
  • A tevékenységek felsorolása nem teljes. Lehetnek más olyan feladatok is, amelyek e pozíció hatáskörébe tartoznak.

Személyes követelmények

  • Lelkesedés
  • Tanulási hajlandóság
  • Függetlenség
  • Érdeklődés és motiváció
  • Megbízhatóság

Az Ön előnyei

  • Szállás a személyzeti rezidencián (TV-vel, internettel, általános mosó- és szárítógépekkel, közvetlenül a faluban, max. tíz perc sétára a szállodától)
  • Étkeztetés: Reggeli és napi 2 meleg étel
  • Ingyenes parkolás közvetlenül a szálloda parkolójában
  • A szálloda fitnesztermének használata a normál nyitvatartási idő alatt, beleértve az EMS edzésprogramot is
  • Részvétel a tevékenységi terv szerinti valamennyi tevékenységen (árkedvezmény a fizetős tevékenységeknél)
  • A beltéri medence, a pezsgőfürdő és a 70°C-os textil és családi szauna használata automatikus felöntésekkel (naponta este 20:00-24:00 óra között)
  • 50% kedvezmény az e-bike bérleti díjból
  • Kedvezményes síjegyek télen
  • Kedvezmények minden masszázsra, kozmetikai kezelésre és termékre, valamint ingyenes szépségápolási tanácsadásra
  • Kedvezményes szobaárak barátok és rokonok számára
  • Kedvezmények alkalmazottak és hozzátartozók számára a Bräukellerben
  • Kedvezmények a Park Caféban a munkavállalók számára
  • Támogatás és költségmegosztás a szakirányú továbbképzésekhez és tanfolyamokhoz
  • Különböző csapatépítő események
  • Havi választás a "Hónap dolgozója" címre, oklevéllel együtt
  • Team Younique Disco (havonta)
  • Kedvezményes utasbiztosítás szállodai partnerünkön keresztül
  • Csökkentett telefontarifák a Drei-val

Követelmények

Szakmai gyakorlat külföldi szakmai gyakorlat lehetőségével (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

925 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím