Mosogató (m/f/d) - Bio-Natur-Resort Retter
Mosogató (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (3-5)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.900 € bruttó

Mosógép részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben Mosogató (m/f/d)

éves állás

Österreich, Steiermark

Szereted a bio és a fenntarthatóságot? Akkor a legjobb helyen jársz. Motivált, regionális kötődésű, fiatalos csapat vagyunk, akik a szívélyes vendéglátás és a legmagasabb bio minőség mellett állnak ki. Heti 2-5 napos, 16-40 órás, rendszeres munkaidőt kínálunk. Amit garantálunk neked, az a stájer életöröm és életegyensúly, valamint kedves vendégek, akik értékelik, amit csinálsz.

Követelmények

Az Ön feladatai: Fehér és fekete edények mosogatása megfelelő mosogatógépekkel

Mit várunk el tőled:

- Tisztaságot

- Megbízhatóság

- Önállóság

- jó német nyelvtudás

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

heti 2-5 nap, 16-40 óra.

Jövedelem: bruttó 1900 € teljes munkaidőben történő foglalkoztatás esetén

Túlfizetés lehetséges, képzettségtől és tapasztalattól függően.

Megállapodástól függően szívesen biztosítunk elektromos autót vagy szállást.

Kedvenc juttatásaink:

  • ingyenes részvétel a napi Active Fit programon
  • szabályozott munkaidő
  • minden 2. vasárnap szabadnap
  • Vasárnapi bónusz
  • Karácsonyi szabadság
  • Éves pozíció a legjobb munkahelyi légkörrel és helyi kollégákkal
  • éves munkavállalói bónuszok és borravaló kifizetések, évfordulós kirándulások
  • Munkaruha részben biztosított
  • egészséges bio-étkeztetés házi kenyérrel, igény szerint vegán is
  • Ingyenes kávé és tea, valamint alkoholmentes italok (almalé, Almdudler, szóda)
  • rendszeres továbbképzés szakszemináriumokon, céges túrák, kirándulások és bortúrák.
  • Csapattréningek a kollégákkal.
  • technoGym fitnesztermünk és disc golfpályánk ingyenes használata
  • a wellnessközpont és a medence ingyenes használata a főállású alkalmazottak számára a fő vendégüzemidőn kívül (8-10 óra és 19-22 óra)
  • 50% kedvezmény minden masszázsra és szépségkezelésre
  • Munkavállalói kedvezmények (Retter Reisen, Retter Biogut, szállodai bolt)
  • közös szabadidős tevékenységek és a Retter karácsonyi parti
  • 5 év szolgálati időtől kezdve automatikus belépés a Retter nyugdíjrendszerbe, évi bruttó 300 € nettó összeggel
  • 12 hónapos szolgálati idő után egynapos kirándulás a Retter Fiat E-Cabrióval
1900 €
Fizetés típusa
bruttó
Jövedelem: 1900,- € teljes munkaidőben (40 óra), plusz nettó 50,- € 40 órás/hét vasárnapi munkavégzésenként

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely