Takarítási vezető (m/f/d) - Krumers Alpin ****s – Your Mountain Oasis
Takarítási vezető (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.000 € net

Követelmények

FELADATOK

*Felelős a szállodai szobák, a közterületek és a SPA tisztaságáért

*A takarítócsapat vezetése, munkarendek összeállítása, szabadságtervezés, valamint a munkafolyamatok koordinálása és ellenőrzése

*Képzési és továbbképzési programok lebonyolítása

*Tisztítószerek és vendégtermékek rendelése és kezelése a szobák és a közterületek számára

*A biztonsági és higiéniai előírások betartása és ellenőrzése

*A házon belüli mosodai részleg irányítása, valamint a mosodák megrendelése, átvétele és ellenőrzése

*Együttműködés külső szolgáltatókkal

AZ ÖN PROFILJA

*Több éves szakmai tapasztalat ugyanabban a pozícióban

*Kezdeményezőkészség és elkötelezettség

*Barátságos viselkedés

*Csapatban való munkavégzésre való képesség

*Jó német és angol nyelvtudás

*További nyelvtudás előnyt jelent

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
5 Jahre

Ajánlat

*Karrier és előléptetési lehetőségek

*Fiatal és dinamikus csapat

*Rugalmas munkaidő

*Szállás az egyik személyzeti házunkban

*Ingyenes parkolási lehetőség

*Ellátás: reggeli, ebéd és vacsora (napi 2x meleg étel)

*14 havi fizetés évente

*Hajlandóság a túlfizetésre képzettségtől és tapasztalattól függően.

Innsbruckból vonattal vagy autóval könnyen megközelíthetőek vagyunk.

2000 €
Fizetés típusa
net
KV túlfizetésre való felkészültség tapasztalattól és képzettségtől függően van!