Takarítási vezető (m/f/d) - Schlosshotel Mondsee
Takarítási vezető (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.975 € bruttó

Helyettes takarítási vezető Takarítási vezető (m/f/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Szeretettel várjuk a Schlosshotelben! Mi lenne a Schloss Mondsee a ház jó szellemei nélkül? Még mindig gazdag lenne a történelemben, de lélek nélkül. Tudjuk, hogy minden motivált csapattag felbecsülhetetlen értéket képvisel! A Schlosshotel és a legendás Castello Bar történelme - légy részese és jelentkezz!

Követelmények

Jelenleg a házvezetésbe keresünk támogatást, mint helyettes vezető. A pontos munkaidőt egyeztetés alapján határozzuk meg.

Az Ön feladatai:

  • Szobaellenőrzés
  • A szálloda karbantartása - takarítóanyagok kezelése
  • Fogyóanyagok (pl. WC-papír, szappan, sampon) pótlása
  • Hibák és károk jelentése
  • Együttműködés más részlegekkel, például a recepcióval és a technikával.

Amit magaddal kell hoznod:

  • Fizikai rugalmasság: a takarításban végzett munka fizikai megterhelést igényel, például nehéz tárgyak emelése vagy padló- és fürdőkádtisztítás. A fizikai ellenálló képesség ezért fontos követelmény - Figyelem a részletekre: a takarításban nagyon fontos a tisztaság és a rendezettség. Ezért figyelnie kell a részletekre, és gondoskodnia kell arról, hogy minden helyiséget alaposan és gondosan takarítson - Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság: A takarításban végzett munka fontos feladat a szállodaiparban, és jelentősen hozzájárul a vendégek jólétéhez
  • Jó német nyelvtudás.
  • A tapasztalat előnyt jelent.
  • Nagyon fontos az alapos és lelkiismeretes munkastílus.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Az Ön előnyei velünk:

  • Munkahely Ausztria egyik legszebb helyén
  • Egész éves vagy szezonális állás
  • Családias munkahelyi légkör törzsasztalokkal, kirándulásokkal és bulikkal
  • Tisztességes és teljesítményhez igazodó fizetés
  • Ingyenes étkeztetés munkanapokon
  • Ingyenes belépés a Vita Club fitneszközpontjába (a szabad helyek függvényében és további értesítésig)
1975 €
Fizetés típusa
bruttó
A kollektív szerződés szerinti díjazást azonban a képzettségnek és tapasztalatnak megfelelő túlfizetést tartjuk méltányosnak és megfelelőnek.

Kapcsolattartó személy és cím