Pultos (m/w/d) - Familienhotel Post
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
13.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € bruttó

Követelmények

Feladatok/tevékenység: - Önálló munka a kiszolgálásban (szállodai vendégek és a la carte), előnyben részesítve a szálloda bárját - segítségnyújtás a szervezésben vagy a bár területén: * jó együttműködés a többi részleggel * Pozitív és megnyerő kisugárzás * Tapasztalat az előkelő szállodaiparban * Rugalmas, stressztűrő * Figyelem a részletekre és a tisztaságra a munkahelyen

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Számos előnyünk és előnyünk Munkakörnyezet:

- (szállodánk az év 10 hónapjában van nyitva)

- Saját fűszerkert a friss koktélokhoz

- Családias és professzionális: A két házas légkörünknek köszönhetően:

- Családias munkahelyi légkör & változatos munkakörnyezet

- Fontos számunkra a bizalom és az együttműködés

- Ingyenes részvétel a képzéseken

- Nyitott az Ön ötleteire Csapatház & szabadidő:

- Szállás a csapatházban gyors WLAN-al, Internet TV-vel

- Közös konyha/ mosógép és szárítógép

- Napi 3 étkezés, még a szabadnapokon is

- Kedvezményes italok

- Kerékpár/csónak bérlés, kerékpárparkoló

- Szabadidős létesítmények használata a vendégek számára

- szükség esetén gyermekfelügyelet saját gyermekei számára

- Masszázs féláron

2500 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés lehetséges, munkaidő, munkavégzés mértéke megegyezés szerint
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • Internet
Egyéb
*A találat! Munkavállalóink megkapják az MHK munkavállalói kártyát, amely vonzó kedvezményeket biztosít a Millstätter See régióban

Állásajánlataink

Összes munkahely