Half Bar Manager (m/w/d) - Hotel Tyrol am Haldensee
Half Bar Manager (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.850 € net

Barkellner Half Bar Manager (m/w/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Motivált bárpincért keresünk cégünk számára. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. A képzés és továbbképzés nálunk mindig nyitva áll előtted! A teljesítményarányos fizetés számunkra magától értetődő. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Élvezed igényes vendégeink kényeztetését, és tudod, hogyan mutasd meg vendéglátó személyiségedet. A standard koktélok keverése, akár nagy mennyiségben is, nem jelent számodra problémát, még időhiány esetén sem. Ön szállodaipari vagy vendéglátóipari képzést végzett. Korábban már szereztél tapasztalatot a bár területén. Az italok és koktélok terén is széleskörű ismeretekkel rendelkezel. Ahhoz, hogy ebben a pozícióban sikeres legyél, német nyelvtudásra is szükséged van. Nyitott és pozitív kisugárzással, valamint ápolt megjelenéssel nyűgöz le.

Ez fontos számunkra:

  • Barátságos és szívélyes viselkedés
  • Ápolt megjelenés
  • Csapatorientált munkavégzés
  • Érdeklődés a hosszú távú együttműködés iránt
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

  • Egész éves pozíció
  • Munkaidő: 5 napos hét, napi 9 óra (45 óra/hét)
  • Munkakezdés: 2024.05.13-tól, illetve megegyezés szerint lehetséges
  • Rögzített szabadnapok
  • Munkaidő: 14.30-tól 00.00-ig (30 perc szünet)
  • 13. és 14. fizetés (szabadság és karácsonyi pótlék)
  • Pótpihenőnapok a ledolgozott munkaszüneti napokért
  • A munkaidő pontos nyilvántartása
  • Alapos képzés és változatos munkakörülmények
  • Ismerős munkakörnyezet
  • Képzések és tanfolyamok támogatása
  • Havi nettó 1 845 EUR fizetés (plusz külön fizetés)

Csapatunk tagjaként további inkluzív szolgáltatásokban részesül:

  • Ingyenes szállás egyágyas szobában, saját zuhanyzóval/WC-vel a szálloda közvetlen közelében
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Ingyenes étkeztetés (reggel, délben, este) a szabadnapokon is
  • A szálloda fitnesztermének ingyenes használata
  • Két új személygépkocsi ingyenes kölcsönzése magánutazásokhoz
  • 50 % kedvezmény a VitalQuelle központban igénybe vehető kezelésekre (masszázs, kozmetika, ...)
  • 30 % kedvezmény a VitalQuelle központban kapható termékekre (Team Dr Jospeh, Vitalis, Tiroler Steinöl, ...)
  • 50 % kedvezmény az étteremben történő fogyasztásra
1850 €
Fizetés típusa
net
Erre a pozícióra havi nettó 1.850,00 euró fizetést kínálunk (heti 45 óra alapján)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A beltéri/kültéri medencék használatának csökkentése
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmény használatának csökkentése
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Képzés és továbbképzés