Chef de Partie (m/w/d) - Steiner Hotelbetriebe Austria Bellevue
Chef de Partie (m/w/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € net

Österreich, Tirol

Leírás

Készen állsz egy olyan munkára, ami mindenben inspirál?

1. Inspiráló munkakörnyezet
Az Ötztal-völgyben, Obergurgl egyedülálló üdülőhelyén, az Austria & Bellevue testvérszállodák évek óta lenyűgözik a vendégeket az aktivitási lehetőségek, wellness-pillanatok és kulináris élvezetek gazdag kínálatával. A Steiner család vezetése alatt vendégeink valódi vendégszeretetet és 4 csillagos superior szolgáltatást élvezhetnek. Egyrészt népszerű üdülőhely vagyunk, másrészt sikeres és megbízható munkaadó is

2. Feladatok teljesítése
A 4*S Hotels Austria & Bellevue szállodában egy melegszívű és inspiráló csapat várja Önt, amelyben örömmel és szenvedéllyel mutathatja be képességeit és tehetségét. Chef de Partie-ként jelentős mértékben hozzájárulsz ahhoz, hogy vendégeink olyan nyaralási pillanatokat éljenek át, amelyekre emlékezni fognak

3. Meggyőző előnyök
Velünk egy vezető vállalatnál dolgozhat Obergurglban, egy első osztályú téli célpontban, amely a téli sporttevékenységek széles választékát kínálja Önnek. Természetesen nem csak idilli havas tájak várnak Önre, hanem a kollektív szerződés alapján a teljesítménye elismeréseként méltányos díjazás is (a tapasztalat és a képzettség függvényében magas túlfizetés lehetséges)

A leendő munkavállalónk számára igazi fénypontot jelent az exkluzív See You munkavállalói campusban való elhelyezés. Itt egy modern, jól felszerelt lakásban fogsz élni, amely kényelmes kényelmet és mindenre kiterjedő szolgáltatást nyújt

- Az önkormányzatnál történő be- és kijelentkezést Önnel együtt végezzük
- A ház által biztosított törölközők heti mosása, ill
Ágynemű és éves alaptakarítás
- Best of Obergurgl MemberCard" számos előnnyel
- Foglalható CoLiving részleg a See You, hangulatos társalgóban,
Fitneszterem, mosókonyha, sípince és mászóterem

A széles körű szociális juttatások, a tökéletes lakhatási lehetőség mellett átlagon felüli fizetésre is számíthat ebben a fontos pozícióban

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Ismeri a tiroli és a nemzetközi konyhát, és nagy részletszeretettel és kreatív ötletekkel szeretné kielégíteni vendégeink különböző igényeit és kívánságait? Szeretsz tapasztalt szakemberekkel egy csapatban dolgozni, és szeretnél egy sikeres vállalkozás részévé válni?

Ön szervezetten, önállóan és eredményorientáltan dolgozik. Ön a gazdasági szempontok szerint vásárol, magabiztosan kalkulál, ismeri a higiéniai irányelveket, és kreatív a menü- és büféjavaslatok elkészítésekor. Szeretsz friss, regionális és szezonális termékekből és ételekből főzni, és az elmúlt években tapasztalatot szerezhettél az előkelő gasztronómiában.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
1 Jahr

2100 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Garázs parkolóhely
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy