Chef de Rang (m/f/d) - Naturel Hotels & Resorts
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
06.05.2024
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.200 € bruttó

Pincér kollekcióval Chef de Rang (m/f/d)

Österreich, Kärnten

Leírás

Érkezés. Érezd jól magad. Legyen gondoskodás.
Ez a mottója a Naturel Hotels & Resorts Dorf SCHÖNLEITN & Dorf SEELEITN szállodának Karintia szívében.
Minden Naturel Resort egy különleges élményvilág. SEELEITN falu, közvetlenül a türkizkék Faaker See partján, SCHÖNLEITN falu a tó felett, a természet közepén. Ami közös bennük: a vibráló élet.
A hangulatos hotelfalvak hangulatos parasztházakból és tágas lakásokból állnak, és rengeteg helyet kínálnak a pihentető és aktív órákhoz.
A Naturel vendégei különösen nagyra értékelik a hangulatos apartmanokat, az egyéni étkezési lehetőségeket, mint például a reggeli vagy félpanzió, valamint az önellátás, és a kiegyensúlyozott, regionális konyha szeretetét. Eredeti környezet a boldogsághoz. Karintia központjában.
A naponta változó vendégprogramok mellett külön gyermek- és ifjúsági program is van, és a kicsikre is jól vigyáznak a BIBI gyermekklubjában.
Mit szeretünk mi, a Naturel csapata különösen?
Naturel Hotels & Resorts mint munkakörnyezet, a karintiai/olasz-szlovén határháromszög kultúrája. Az e hármas által kínált sokszínűség.
Csapatként dolgozni - együtt és szemmagasságban. Egyéni erősségekkel és képességekkel együtt dolgozunk, és szívünket-lelkünket beleadva felejthetetlen pillanatokat teremtünk vendégeinknek.

A következő nyári szezonra olyan szenvedélyes házigazdát keresünk, aki lelkesedik azért, hogy vendégeinknek egyedülálló vendégszeretetet nyújtson.

Feladataid közé tartozik:
Az összes kiszolgáló munka elvégzése
Gyakorlati munka a vendég előtt
Tanácsadási és értékesítési beszélgetések vezetése a vendéggel
Aktív részvétel a napi munkafolyamatban
Támogatás a feladatok és célok megvalósításában

Követelmények

Elvégezte az éttermi szakképzést, és szeret vendégekkel foglalkozni? Nyitott, barátságos és szívélyes modoroddal a legszebb pillanatokat varázsolod vendégeinknek egy szépen megterített asztallal, egy különleges pohár borral és finom ételekkel?

Akkor zúzzuk együtt a Naturel Hotels & Resorts-t!

Vendéglátóipari szakképzésben részesült
Szakmai tapasztalat a szolgáltatási ágazatban
Ápolt megjelenés
Egészséges megértés és személyes felelősség
Barátságosság és szívélyesség
A munka élvezete és elkötelezettség
Megbízhatóság és felelősségtudat
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Kínálunk:

Inspiráló munkakörnyezet közvetlenül a türkizkék Faaker See partján
Teret a kreativitásnak és az innovatív ötleteknek
Lehetőség felelősségvállalásra és továbbfejlődésre
Szenvedélyes csapatjátékosok, akik a karmester dallamára játszanak
Számos vonzó javadalmazás és juttatás (részletekért lásd: www.naturelhotels.com/jobs)
Képzési és továbbképzési lehetőségek
2200 €
Fizetés típusa
bruttó
képzettségtől függően, több fizetésre való hajlandósággal
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • Gyermekgondozás
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Háziállat megengedett
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím