Reggeliző pincér (m/f/d) - Hotel Brückenwirt
Reggeliző pincér (m/f/d)
Belépés dátuma
15.05.2024
Munkaidő
Részmunkaidő (MO-FR lehetséges)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.100 € net

éves állás

Österreich, Salzburg

Reggeliztető dolgozó (m/f) - órabéres vagy részmunkaidős (legfeljebb 25 óra)

Korán kelő és reggeli ember vagy? Ráadásul részmunkaidős munkát keres, amíg a gyermekei reggel iskolában vannak? Jól ismeri a régiót, és szívesen beszélget a vendégekkel?

Akkor a Hotel Brückenwirt a megfelelő hely az Ön számára!

Azonnali hatállyal keresünk téged reggeliző asszisztensnek - részmunkaidőben akár 25 órában vagy óránként.

Feladataid közé tartozik

  • a reggeli büfé összeállítása
  • aktívan gondoskodik vendégeinkről
  • Forró italok és tojásos ételek elkészítése
  • Asztalok megterítése, a büfé ellenőrzése és feltöltése

Kínálunk:

  • Biztos részmunkaidős állást
  • Szabályozott munkaidő 6:00 - 10:30 között
  • Jó fizetést
  • Váltakozó hétvégi műszakok
  • Érdekes vendégeket és motivált kollégákból álló csapatot
  • Biztos munkahely és hosszú távú perspektíva

Követelmények

Ez fontos számunkra:

  • Ápolt megjelenésed és jó modorod van
  • Csapatjátékos vagy, a pontosság, a felelősségtudat és a megbízhatóság számodra magától értetődő
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Kínálunk:

  • Biztonságos részmunkaidős foglalkoztatás
  • MO-FR lehetséges
1100 €
Fizetés típusa
net
25 órával
Extrák
  • Szabad hétvégék
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Ingyenes étkeztetés