Gasztronómiai szakértő (m/f) - Hotel Mader
Gasztronómiai szakértő (m/f)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.305 € bruttó

Gasztronómiai szakmunkásképzés vendéglős/nő számára Gasztronómiai szakértő (m/f)

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Leírás

A 3 éves gasztronómiai szakképzés számos lehetőséget kínál.

1. Szenvedély az ételek és italok iránt: Ha Ön nagyon szereti a jó ételeket és a finom italokat, a vendéglátás természetes választás lehet. A lehetőség, hogy részt vehetsz a kulináris élvezetek elkészítésében és bemutatásában, rendkívül motiváló lehet.
2. Gazdai tulajdonságok: Ha szeretsz embereket fogadni, szórakoztatni és emlékezetes pillanatokat szerezni számukra, a vendéglátóipar ideális platformot kínál. A vendégek elégedettségét látva hatalmas elégedettséget nyújthat.
3. Dinamikus munkakörnyezet: A vendéglátóipar a dinamikus és változatos munkakörnyezetéről ismert. Ha a gyors tempójú környezet kihívását keresi, akkor ez motiváló élményt jelenthet.
4. Csapatmunka és szociális interakció: A vendéglátóiparban szoros együttműködésre van szükség a kollégákkal és hatékony kommunikációra a vendégekkel. Ha szeretsz csapatban dolgozni és élvezed a társas érintkezést, akkor a vendéglátóipar lehet a motivációd.
5. Kreativitás és innováció: A gasztronómia teret ad a kreativitásnak, legyen szó új étlapok kidolgozásáról, az ételek bemutatásáról vagy a vendégélmények megtervezéséről. Ha szívesen valósít meg innovatív ötleteket, akkor ez motiválhatja Önt.
6. Rugalmasság és sokoldalúság: A vendéglátás számos karrierlehetőséget kínál, a felszolgálástól a bárvezetésen át a főzésig. Ha olyan rugalmas karriert keresel, amely lehetővé teszi számodra, hogy különböző készségeket fejlessz, a vendéglátóipar vonzó lehet számodra.
7. Utazás és kulturális élmények: A gasztronómiában lehetőséged nyílik arra, hogy kapcsolatba kerülj különböző kultúrákkal, akár a nemzetközi konyhán keresztül, akár a világ minden tájáról érkező vendégekkel való kapcsolattartás révén. Ha szeretsz utazni és kulturális tapasztalatokat szerezni, ez motiváló perspektíva lehet.

Követelmények

Feladatok és felelősségi körök:
- A vendégek üdvözlése, segítése és tanácsadás a kiemelkedő vendégélmény biztosítása érdekében
- Az ételek és italok felszolgálása a legmagasabb színvonalú szolgáltatási minőségnek megfelelően
- Ismeretek nyújtása az étlapról, az italkínálatról és a napi ajánlásokról
- Tiszta, rendezett és vonzó asztali megjelenítés biztosítása
- A panaszok vagy problémák szakszerű és megoldásorientált kezelése
- Aktív részvétel a képzésben és továbbképzésben a szaktudás naprakészen tartása érdekében
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Mi egy elismert és díjnyertes catering cég vagyunk, amely első osztályú kulináris élményekről és kiváló kiszolgálásról ismert.
Csapatunk szenvedélyes szakemberekből áll, akik mindig arra törekszenek, hogy felejthetetlen pillanatokat kínáljanak vendégeinknek. Vendéglátóipari szakemberként ennek a dinamikus és kreatív környezetnek a részévé válhatsz.
Kiegészítő képzés a Heart Beat Szervezet személyiségi műhelyeiben.
1305 €
Fizetés típusa
bruttó
1. 2. tanulóév: 925 euró 2. tanulóév: 1,035 euró 3. tanulóév: 1,215 euró 4. tanulóév: 1,305 euró

Kapcsolattartó személy és cím