Fiatal szakács (m/f/d) - Hotel Bergland
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
02.05.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
0 € net

Österreich, Tirol

Motivált fiatal szakácsot keresünk cégünk számára. Te fogod támogatni konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményhez kötött díjazás nálunk természetes.

Munkakezdés 2024. május elejétől vagy megegyezés szerint.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai:

A napi ételek elkészítése és tálalása

Rendelések készítése a főszakáccsal együttműködve

Az áruszállítások átvételében és ellenőrzésében való közreműködés

Társfelelős az összes élelmiszer gondos kezeléséért,

Tisztítószerek és konyhai felszerelésekért és azok megfelelő tárolásáért

Társfelelős a konyhai terület kifogástalan tisztaságáért, higiéniájáért és rendjéért

Különböző előkészítő munkák a szezon elején és végén

Az Ön profilja:

Szakácsképzés és hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Strukturált * önálló * tiszta és hatékony munkavégzés

Ápolt megjelenés * Rugalmasság * Csapatban való munkavégzésre való képesség * Nyomás alatti munkavégzésre való képesség * Pontosság

Felelősségtudat és elkötelezettség, valamint függetlenség és kreativitás

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Változatos, kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy barátságos csapatban.

5 napos hét (kérésre 6 napos hét)

Étkeztetés a hét 7 napján - reggeli, ebéd és vacsora

0 €
Fizetés típusa
net
Teljesítménytől függő díjazás megállapodás alapján. A kollektív szerződés a túlfizetési hajlandósággal együtt érvényesül
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Privát mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím