Fiatal szakács (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-st√°tusz
pályakezdö
Belépés dátuma
08.09.2024
MunkaidŇĎ
Teljes munkaidŇĎben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Kedves kulin√°ris tehets√©g ūüėä

Szeretn√© a fŇĎz√©s ir√°nti szenved√©ly√©t egy exkluz√≠v wellness sz√°llod√°ban ki√©lni √©s tov√°bbfejleszteni mag√°t? Akkor a legjobb helyen j√°rsz! Konyhai csapatunk gazdag√≠t√°s√°ra keres√ľnk motiv√°lt fiatal szak√°csot , aki hajland√≥ fejleszteni tud√°s√°t elsŇĎ oszt√°ly√ļ sz√°llod√°nk konyh√°j√°ban.

Az √Ėn feladatai ūüėä

  • A konyhai csapat t√°mogat√°sa a magas sz√≠nvonal√ļ √©telek elk√©sz√≠t√©s√©ben √©s bemutat√°s√°ban
  • A konyha minden ter√ľlet√©n dolgozni - az elŇĎ√©teltŇĎl a desszertig
  • A higi√©niai √©s minŇĎs√©gi elŇĎ√≠r√°sok betart√°sa
  • A men√ľ kreat√≠v t√°rstervez√©se
  • Tov√°bbi fejleszt√©s egy tapasztalt vezetŇĎi csapat √°ltal a konyh√°ban

Az √Ėn profilja ūüėä

  • Befejezett szak√°csk√©pz√©s
  • A finom konyha ir√°nti szenved√©ly √©s a minŇĎs√©gtudatoss√°g magas szintje
  • Csapatszellem, megb√≠zhat√≥s√°g √©s elk√∂telezett munkam√≥dszer
  • Hajland√≥s√°g a tov√°bbk√©pz√©sre √©s nyitotts√°g az √ļj √∂tletekre

We offer you ūüėä

  • Egy professzion√°lis √©s t√°mogat√≥ csapat, amely seg√≠ti √Ėnt a tov√°bbi fejlŇĎd√©s√©ben.
  • Modern √©s j√≥l felszerelt konyha.
  • Rendszeres belsŇĎ √©s k√ľlsŇĎ k√©pz√©s √©s tov√°bbk√©pz√©si lehetŇĎs√©gek.
  • Tisztess√©ges d√≠jaz√°s √©s vonz√≥ kieg√©sz√≠tŇĎ juttat√°sok.
  • Ingyenes √©tkeztet√©s: Reggeli, eb√©d √©s vacsora.
  • Kellemes munkahelyi l√©gk√∂r egy neves wellness sz√°llod√°ban.
  • Egy modern, j√≥ hangulat√ļ lak√°sban fogsz √©lni, saj√°t konyh√°val, edzŇĎteremmel, m√©lygar√°zzsal √©s gy√∂ny√∂rŇĪ kerttel (). Ha nincs sz√ľks√©ged lak√°sra, a fizet√©sed nŇĎni fog.
  • Heti 5 napot dolgozol.
  • Csal√°di v√°llalkoz√°s vagyunk, amely eg√©sz √©vben mŇĪk√∂dik.
  • Sz√°nunk idŇĎt a j√≥ besz√©lget√©sekre.

Úgy hangzik, mintha ez lenne a tökéletes hely a kulináris készségeid fejlesztéséhez?

Akkor v√°rjuk, hogy megismerj√ľk √Ėnt!

Csatlakozz hozz√°nk, √©s tal√°ld meg az √∂r√∂m√∂t a munk√°dban! ūüėä

Követelmények

Fiatal szak√°cs (m/f/d) tov√°bbi fejlŇĎd√©sre egy top sz√°lloda konyh√°j√°n 2024. szeptember 8-t√≥l
Nyelvtud√°s
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintŇĪ ismeretek)
ElŇĎnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
MunkaidŇĎ

Aj√°nlat

Kapcsolattartó személy és cím

√Āll√°saj√°nlataink

Összes munkahely