Kozmetikus (m/f/d) - Übergossene Alm - Resort
Kozmetikus (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net

Österreich, Salzburg

Szakképzett és motivált kozmetikust keresünk. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Szépségkirálynővé vagy szépségkirállyá változtatod vendégeinket, és maximális kikapcsolódást hozol a peelingekkel és fürdőkkel? Színtanácsok, bőrápolási rutinok és a tökéletes szemceruza a te stílusod? Púderezd be az orrod, és irány Christoph Fuchsberger - ő Almunk megszemélyesített szíve, és biztosítja neked álmaid munkáját a Hochkönig lábánál.

Az Ön feladatai:
- A fürdő recepciójának támogatása a vendégek gondozásában
- Aktív vendégtanácsadás és termékértékesítés
- Professzionális és klasszikus arckezelések, manikűr, fürdők, testkezelések, smink, testradírozás stb.
- A saját kabinjában a rend, a tisztaság, a biztonság és a higiénia ellenőrzése és biztosítása
- Az általános rend és tisztaság biztosítása az egész fürdő területén

Az Ön profilja:
- Barátságos szívből
- Magasan motivált
- képzett

Te és mi, ez jól hangzik? Talán még egy igazi "párosítás" is, barátok egy életre, hogy úgy mondjam. Szóval mondd meg, mi vagy te? Smink ecset vagy körömlakk?
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

- Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban
- Shuttle a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel
- Lapos TV és WLan
- napi 3 személyzeti étkezés - még szabadnapokon is
- Mosógépek és szárítógépek csekély díj ellenében
- Munkaruha biztosított
- Továbbképzési lehetőségek a BAWH képzési programjának részeként
- Közös szabadidős tevékenységek - grillezés, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák
- 50% kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a felvonók ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)
- 30% kedvezmény az Alm Shopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárlásoknál
- 50% kedvezmény a Hochkönig SPA-ban a masszázsokra és az arckezelésekre
- Családja és barátai a családi és baráti áron (80 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében) szállhatnak meg nálunk.
- Kedvezmény más BAWH szállodákban való éjszakázásra
- A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata
- Karácsonyi és születésnapi ajándék minden alkalmazottnak
- 500 € bónusz egy új munkavállaló elhelyezéséért, ha egy teljes szezonon át marad
1800 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím