Restaurant Management (m/f/d) - Visto
Restaurant Management (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.300 € net

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Szuper étterem szuper étteremvezetőt keres (m,w,d) azonnali kezdéssel!

Bővítjük vezetői csapatunkat, és azonnali hatállyal keresünk Andorf/felső-ausztriai telephelyünkre egy elkötelezett, vendéglátásért rajongó étteremvezetőt!

Kik vagyunk...
minden nap kora reggeltől késő estig "rövid szabadságot" kínálunk vendégeinknek. A menő helyszín és a színes étel- és itallap mellett csapatunk az egyik fénypont.
Az év 365 napján nyitva vagyunk, és régiónk vezető vállalata vagyunk.

Mit várhat tőlünk?
- Egy fiatal, top, motivált, innovatív csapatban dolgozni
- Rugalmas munkaidő-modell
- Munkatársként jönni és barátként maradni
- Megbecsülés és kommunikáció a csapatban
- Modern létesítmény kreatív konyhával és bárral

Követelmények

Vezetői tulajdonságok
- Az étterem és a bár teljes kiszolgálócsapatának vezetése
- Kapcsolattartó személy a kiszolgáló személyzet, valamint az összes többi alkalmazott számára
- Csapatépítési készségek
- Megbízható kapcsolattartó személy
- A kiszolgáló személyzet motivációja
- Kifogástalan viselkedésed és erős személyiséged van
- Ön nyitott szívű, motiváló és jó házigazda

szakmai kvalitások:
- Tapasztalatod van a vezető vállalatoknál
- Tökéletes német
- jó szolgáltatási készségek
- Jó bor-, sör- és italismeret
- általános operatív és gazdasági gondolkodás
- releváns szakmai tapasztalat és megfelelő képzés
- kreatív és hatékony problémamegoldó képesség
- nyitott az új koncepciókra, és érdeklődik az új ötletek megvalósítása iránt

Emberi tulajdonságok:
Kooperativ
Kommunikatív
Felelős
Önálló vállalkozó
Ápolt megjelenés
Akcióra készen
Rugalmas
Át tudja adni a lelkesedést másoknak
Rugalmas
Szervezett
Kreativ

Az Ön feladatai:
- Ön az étteremvezetője egy nagyszerű, fiatal és jól összeszokott 10 fős kiszolgálócsapatnak
- Ön támogatja az üzemeltetési vezetőt, és az ő kapcsolattartója
- De mindenekelőtt példakép, motiváló és jó házigazda vagy!

Ha ez Önre is vonatkozik, a következőket tudjuk ajánlani Önnek: Jó fizetést és nagyszerű vendégeket, akik a jó szolgáltatást tisztességes borravalóval honorálják.
Menő, jól összehangolt munkatársakból álló csapat és egy szép és innovatív munkahely. Ingyenes továbbképzések, ösztönző kirándulások, tréningek és különböző tevékenységek természetesen szintén járnak hozzá!
Fiatal cégünkben nagyszerű karrierlehetőségek is kínálkoznak, hiszen 2024-ben tovább bővülünk!
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

Fizetés:
Havi nettó 2300 € (minden német pályázó számára, ebből 14 van)
+ Trink pénz

Bónusz:
- rendszeres 5 napos hét
- Borravaló megosztása
- Éves pozíció
- biztonságos munkahely
- nagyszerű munkahelyi légkör
- Ingyenes parkoló
- ingyen étel
- Szükség esetén szoba
- Céges mobiltelefon
2300 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím