Konyhai asszisztens (m/f/d) - Arpuria
Konyhai asszisztens (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Tirol

Leírás

Mit hozzon magával:

  • Kimutatható tapasztalattal rendelkezik a vendéglátóiparban.
  • Konyhai asszisztensként egy tehetséges szakácsokból álló csapat tagja leszel. Az összetartás elengedhetetlen.
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a kiváló minőségű alapanyagok használatára és a legmagasabb színvonalú ételek elkészítésére.
  • Nyelvek: Német és angol nyelvtudás.

Az Ön feladatai:

  • A vállalat és a főszakács által meghatározott minőségi és higiéniai előírások betartása
  • Az Önre bízott feladatokért való felelősség
  • Professzionális munkamódszer

Amit kínálunk:

  • A személyzet elhelyezése egy- vagy kétágyas szobában (mosókonyha és társalgó áll rendelkezésre)
  • Egészséges és ízletes étkeztetés a szállodában (reggeli, ebéd, vacsora)
  • Kedvezmény az INTERSPORT sportboltban, ingyenes síbérlet
  • Csobbanás és szaunázás a legénységnek (hetente egyszer az Aria Spa kizárólag az Arpuria legénysége számára áll rendelkezésre este)
  • Fancy Pants: A munkaruhákat biztosítjuk és tisztítjuk.
  • Ön az idényjellegű vagy éves állás mellett dönt.

Követelmények

Konyhai asszisztens*
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím