Értékesítési menedzsment (m/f/d) - Hotel Elisabeth
Értékesítési menedzsment (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € bruttó

Értékesítési vezető (m/w/d) Értékesítési menedzsment (m/f/d)

éves állás

Österreich, Tirol

A 4S Hotel Elisabeth Kirchbergben, a Kitzbüheli Alpok szabadidős régió központjában található, a kiváló kényelmet a regionalitással és a fenntarthatósággal ötvözi. A Scherrhof és a Kasplatzl családi gazdaságok mezőgazdasági és sajtüzemükkel közvetlen hozzáférést biztosítanak a regionális termékekhez. A René Egger ügyvezető igazgató által vezetett modern vállalatvezetés szemmel látható munkát és a jövő trendjeinek megfelelő nagy fejlődési potenciált tesz lehetővé. Legyen részese egy izgalmas jövőnek!

Az Ön feladatai
- A meglévő ügyfélportfólió támogatása és új ügyfelek megszerzése a MICE-szegmensben
- Ügyfélrendezvények szervezése és lebonyolítása, házlátogatások, valamint értékesítési utakon és vásárokon való részvétel.
- Az értékesítési stratégiák továbbfejlesztése
- Az eseményeket megelőző és az eseményeket követő találkozók lebonyolítása a szervezőkkel/ügyfelekkel
- Az összes adminisztratív feladat elvégzése és a levelezés feldolgozása
- Értékesítési jelentések és statisztikák készítése

Követelmények

- Előkelő szállodaipari szakképzésben szerzett szakképesítést
- Legalább 2 év tapasztalat hasonló vagy azzal egyenértékű pozícióban
- Piaci ismeretek és ügyfélkapcsolatok előnyt jelentenek
- Magas színvonalú tudatosság
- Magas fokú ügyfél- és szolgáltatásorientáltság
- Kiváló kommunikációs készség
- Tárgyalási készségek
- Az MS Office magabiztos kezelése
- Nagyon jó német és angol nyelvtudás, rugalmasság, utazási hajlandóság
- Gépkocsivezetői engedély
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
MS Excel
Nagyon jó tudás
MS Word
MS Outlook
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői tapasztalat
1 Jahr
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

Mit kínálunk

Pontosan az idő múlása!
Az Elisabeth kívülről egy 4 csillagos superior szálloda, de ami szállodánkat leginkább jellemzi, azok a belső értékek. A vendégszeretet és a mélyen gyökerező földhözragadt hozzáállás.
Ezeket az értékeket és a természet iránti szeretetet csak olyan munkatársakkal tudjuk megélni, akik óramű pontossággal dolgoznak együtt, és velünk együtt járják ezt az utat.

- Ezért a munkakörért versenyképes és teljesítményorientált fizetést kínálunk, amely a személyes és szakmai fejlődéstől függően bruttó 2600 euró körül mozog
szakmai képesítés és változó jutalékrészlet
- Gyönyörű és nyitott irodahelyiség a Hotel Elisabethben
- Támogatás és elegendő idő az alkalmazott eszközök, rendszerek és folyamatok megismeréséhez
- Szabadság az új technológiák és eszközök kipróbálására, és szakmai téren a labdán maradni
- Rugalmas munkaidő / otthoni munkavégzés
- Belső és külső képzés és továbbképzés
- Fitness együttműködés Injoy International sport és wellness klubok a munkavállalók számára
- Wellness oázisunk ingyenes használata
- Rendszeres munkavállalói rendezvények
2500 €
Fizetés típusa
bruttó
plusz jutalék

Állásajánlataink

Összes munkahely