Masszőr (m/w/d) - Dorfalm
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Részmunkaidő (az idő szabadon osztható)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
950 € net

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Képzett és motivált masszőrt keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Cégünknél mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményhez kötött díjazás nálunk természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

A gyógymasszőr vagy wellness masszőr képzés alapkövetelmény ehhez a változatos munkához. Előnyt jelentenek az olyan területeken szerzett kiegészítő képzések, mint az Original LaStone terápia, a Nuad Thai masszázs, a szappankesztyűs masszázs, a lábreflexológia, a nyirokdrenázs és a wellness masszázs.

FELADATOK:

  • A masszázskínálat önálló megvalósítása
  • Előnyt jelent a hangtál és a forróköves terápia ismerete
  • Tanácsadás és értékesítés
  • Folyamatok koordinálása
  • Felelősség a tisztaságért és a higiéniáért

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

  • Innovatív családi vállalkozás nagy múlttal
  • Szezonális vagy éves foglalkoztatás
  • Családias és barátságos munkahelyi légkör
  • Étkeztetés munkaidőben
  • Szálláshely parkolási lehetőség gel (kérésre és rendelkezésre állás esetén), gyalogosan elérhető távolságban
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • megfelelő munkavállalói ruházat
  • Szauna, vízi világ és fitneszterem ingyenes használata
  • Méltányos és teljesítményarányos bérezés az érvényes bértábla felett
  • Kedvezmények a Hotel Leopoldhofban
  • A "Work the Lake " munkavállalói bónusz alkalmazás összes előnye számos kedvezménnyel és ingyenes szolgáltatással a tó körül!

950 €
Fizetés típusa
net
Túlfizetés lehetséges a képzettségtől függően!
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Szabad hétvégék
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen