Recepciós (m/f/d) - Hotel Bergkristall
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.900 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

A munkaidő a korai és a késői műszak között változik.

FELADATOK

  • A vendégek fogadása és inspirálása az egész tartózkodásuk alatt
  • Élettel és örömmel megtölteni a recepció területét
  • Saját felelősségre vonatkozó döntések meghozatala
  • Mosolyt csalni a vendégek és kollégák arcára
  • Általános recepciós tevékenységek elvégzése

Követelmények

AZ ÖN KÉPZETTSÉGE

  • Kézzelfogható lelkesedés a recepciós munkád iránt
  • Szakmai tapasztalat, részben a foglalások területén is
  • Ápolt, tiszta megjelenés
  • Szervezőkészség és lelkesedés
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • 13 havi fizetés és szabadságpénz naptári évenként
  • Legalább 25 nap szabadság (rendszeres 5 napos hét esetén)
  • Éventekülön bónusz az üzleti teljesítménytől függően
  • Vasárnapi, munkaszüneti és éjszakai pótlékok megállapodás szerint
  • Ingyenes, teljes körű étkeztetés a személyzeti bisztróban
  • Vállalati nyugdíjrendszer igény szerint
  • Digitális munkaidő-nyilvántartás munkaórával és előzetes online beosztással
  • A medence, a szauna és a fitneszteremingyenes használata meghatározott időpontokban
  • Egyéni támogatás, továbbképzés és tréning
  • Vonzó kedvezmények: 50% az Allgäu Top Hotelsben egy kétágyas szobában félpanziós ellátással, a Bergkristall étteremben és minden SPA kezelésre, 20% minden SPA termékre és 30% a Heimatgut Boutique-ban
  • Család és barátok: 30% a legközelebbi családtagoknak a szállásra, az étteremben és az összes SPA kezelésre, a szabad helyek függvényében
  • Interaktív szállodai alkalmazás , mint kommunikációs eszköz a munkanapok során
  • Három személyzeti ház Oberstaufenben és a szálloda mellett, egyágyas szobákkal és közös lakásokkal a szabad helyek függvényében, támogatás a szálláskeresésben
  • Kiváló minőségű és stílusos munkaruha
  • Fenntartható utazás a munkahelyi kerékpárral
2900 €
Fizetés típusa
bruttó
13. Havi fizetés, szabadságpénz, vasárnapi pótlék, munkaszüneti napi pótlék
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely