Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Hotel Exquisit
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.368 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

A 4* superior Hotel Exquisit Oberstdorfban a régió egyik legjobb szállodája. A béke paradicsoma a hegyekben, különleges atmoszférával. Nemcsak vendégeink, hanem munkatársaink is otthon érzik magukat itt. A változó igények miatt bővítjük csapatunkat:

Alkalmazottak:a takarításban

Követelmények

Az Ön feladatai a következők:

- A szálloda nyilvános helyiségeinek napi takarítása és karbantartása
- A vendégszobák és lakosztályok napi takarítása és karbantartása

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Felajánljuk Önnek:

- Legfeljebb 5 napos hét rendszeres munkaidővel
- Digitális munkaidő-nyilvántartás
- Rugalmas időbeosztás megegyezés szerint lehetséges
- Vasárnapi és ünnepnapi pótdíjak
- Vonzó munkavállalói juttatások
- Első osztályú szállodai létesítmények az optimális munkakörnyezetért
- Barátságos és informális munkakörnyezet
- Az egy alkalmazottra jutó, kezelhető vendégszám a magas színvonalú kiszolgálás érdekében
- Kiváló minőségű munkaeszközök a zökkenőmentes napi munkafolyamatok érdekében

2368 €
Fizetés típusa
bruttó
13 havi fizetés
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Rugalmas munkaidő
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés