Szerviz gyakornok (m/w/d) - Seehotel Dr. Jilly
Szerviz gyakornok (m/w/d)
Karrier-státusz
Gyakorlat / Ferialjob
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Részmunkaidős állás/rugalmas munkabeosztás
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.000 € bruttó

Ideiglenes segítség a reggeliztető szolgálat számára Szerviz gyakornok (m/w/d)

Téli szezon

Österreich, Kärnten

4 csillagos superior szállodánkba keresünk motivált kiszolgáló munkatársat ... Egy kis kiszolgáló csapat munkáját támogatod majd a reggelizés során.

Az adventi hétvégéken változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk diáknak/szakmunkásnak.
A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Ön már szakmai tapasztalatot szerzett és áttekintéssel rendelkezik. Ön magabiztos megjelenéssel és pozitív kisugárzással meggyőző, elkötelezett, motivált, rugalmas és még a rohanó időkben is megőrzi az áttekinthetőséget.

Ha élvezed a munkádat és szeretnéd bizonyítani a képességeidet, akkor a mi csapatunkban a legjobb helyen vagy!
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Legyél a #TeamJilly tagja! Készek vagyunk új utakat nyitni, és várjuk az Ön jelentkezését. Családias környezetben, Ausztria egyik legszebb helyén, közvetlenül a Wörthersee-tó partján kínálunk professzionális otthont.

Unsere #JillyBenefits
- A tapasztalattól és képzettségtől függő túlfizetés számunkra magától értetődő
- Képzési és továbbképzési lehetőségek
- 5 vagy 6 napos hét, igény és szükség szerint
- Részvétel a feladatok kijelölésében
- Modern személyzeti ház a zöldben
- Kerékpárok a rendelkezésre állástól függően
- Egész napos étkeztetés (reggeli, ebéd és vacsora)
- Kedvezményes masszázsok a SPA részlegünkben
- Személyzeti esemény
- Pörtschach csapatkártya. Az előnykártya a pörtschachi turisztikai vállalkozások munkavállalói számára.
o Ingyenes belépés a Wörthersee-tó számos medencéjébe
o 50 € értékű utalványok a pörtschachi vállalkozások számára
o Mobilitási utalványok és juttatások
o Kiterjedt szabadidős program és még sok más

Igény esetén egy bérelt apartmanházban főzési lehetőséggel ellátott lakást is tudunk ajánlani. Ellenkező esetben, a szállodához közelebb, egyágyas szobát kínálunk Önnek fürdőszobával, TV-vel és parkolóhellyel az autója számára az újonnan felújított személyzeti házunkban, amelyet csak 2021-ben helyezünk üzembe

1000 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés megfelelő képesítéssel lehetséges.
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Rugalmas munkaidő
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely