Recepciós (m/f/d) - Panorama Hotel Turracher Höhe
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.700 € net

Foglalás Recepciós (m/f/d)

éves állás

Österreich, Kärnten

A Panorama Hotel Turracher Höhe mintegy 1800 méteres magasságban, a népszerű ausztriai Karintia üdülőrégióban található. A Nockberge-hegység által körülvett szálloda, ahonnan lenyűgöző panoráma nyílik a Turrach-tóra, ideális feltételeket kínál egy felejthetetlen nyaraláshoz az év bármely szakában.

Télen a Turracher Höhe tökéletes téli sportolási körülményekkel nyűgöz le. Nyáron a régió a kirándulók paradicsoma. Egész évben feltöltődhet egy pihentető wellness-nyaralás során a hegyekre néző, tágas wellnessrészlegünkben.

- 66 felújított és tágas szoba és lakosztály, sok közülük napos erkéllyel és tóra néző kilátással
- Lenyűgöző magasságban, 1800 méteren, panorámás kilátással a hegyekre és a Turrach-tóra
- Panorámás beltéri medence napozóterasszal és pezsgőfürdővel
- Fitneszterem futópaddal, ergométerrel és cross trainerrel
- Tágas wellness részleg gyógynövényes szaunával, svájci fenyőből készült puha szaunával, Luis Trenker infravörös kabin és gőzfürdővel
- Étterem a karintiai Nockberge-hegységre nyíló panorámás kilátással
- A szálloda saját játszószobája

Motivált recepciós munkatársat keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

FELADATOK:

- Közös felelősségvállalás a zökkenőmentes munka és a szervezeti folyamatokért a front office-ban
- Vendégpanaszok kezelése
- Ajánlatok és szobafoglalások elkészítése
- Vendégeink be- és kijelentkezése
- A foglalási csatornák kezelése
- Törzsadatok kezelése,
- A recepció irányítása
- Egyéni vendégkérések szervezése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

- ingyenes szállás és ellátás a személyzeti házban
- Éves szerződés, heti 40 órás munkaidő, 5 napos munkahéttel,
- Tarifán felüli fizetés
- különböző előnyök a PHDL-en belül
- egy rendkívül motivált és barátságos kollégákból álló csapat
- Lehetőség arra, hogy képzettség, elkötelezettség és élvezet révén pozitívan alakítsa karrierjét
- A WIFI által nyújtott támogatás a továbbképzéshez, a tanfolyam költségeinek akár 50%-át is fedezve
- hosszú távú, biztos munkahely
- A karintiai vendéglátóiparban dolgozó munkások és alkalmazottak kollektív szerződésében a 3. foglalkoztatási csoportba sorolva.
1700 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • WC
  • Internet