Recepciós (m/f/d) - Turracher Hof
Recepciós (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakemberek
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.035 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Steiermark

Leírás

Elvégezte a szállodai szakképzést, ideális esetben rendelkezik recepciós munkatapasztalattal, szolgáltatásorientált, rugalmas és önállóan tud dolgozni?

Recepciónkba keressük a megfelelő munkatársat (m/f).

Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

A következő tapasztalatokat és ismereteket várjuk el:

  • elvégezett szállodaipari képzés
  • Nagyon jó informatikai ismeretek, Protel Air ismeret (előnyt jelent)
  • Nagyon jó nyelvtudás (D/E)
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és felelősségtudat
  • Öröm az emberekkel való bánásmódban
  • ápolt megjelenés
  • Nyitott és kommunikatív természet
  • Motivált és rugalmas

Az Ön feladatai:

  • Általános recepciós szolgálat
  • Ajánlatok, foglalások és levelezés feldolgozása de/en nyelven
  • Aktív szobaértékesítés és vendégtanácsadás, beleértve a kiegészítő értékesítést és up-sellinget is
  • Vendégekkel való kapcsolattartás (tájékoztatás stb.)
  • Telefonközpont működtetése
  • Bejelentkezés / kijelentkezés
  • Pénztárkönyvelés és napi zárás
  • Hitelkártya terminál elszámolása
  • Vendégkönyvek vezetése
  • Statisztikák összeállítása
Nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkaidő

Ajánlat

  • heti 5-6 nap
  • 3 x napi ellátás
  • Szállás
2035 €
Fizetés típusa
bruttó
Kollektív szerződés szerinti fizetés, a képzettségtől függően túlfizetésre való hajlandósággal.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím