Animátor (m/w/d) - Alpenrose Familux Resort
Animátor (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

ARBEITEN BEIM TOP.ARBEITGEBER 2023 (by Rolling Pin)!

Egy olyan világban, ahol minden sarkon kalandok leselkednek ránk, akár bent, akár kint, és ahol a képzelet nem ismer határokat, van egy hely, ahol a gyerekekre nemcsak vigyáznak, hanem ahol álmaik és ötleteik életre kelnek.

A 25-28 fős gondozói csapatunk nemcsak egy olyan helyet teremt, ahol a gyerekek biztonságban vannak, hanem egy olyan helyet is, ahol együtt építhetnek sárkányt, rajzolhatnak titkos kincses térképeket és barátokat szerezhetnek a vakáció alatt.

Itt a mindennapi élet kalandjai ugyanolyan fontosak, mint a mesekönyvek nagyszerű történetei, és a gyerekek mosolya a mindennapi jutalmunk.

Hiszünk a gyermekkor varázsában és a minden gyermekben rejlő erőben. Gondozóink nem csak felügyelők, hanem mesélők, kalandorok és felfedezők is. Nálunk minden nap egy új fejezet egy lehetőségekkel teli könyvben.

Ha készen állsz arra, hogy elmerülj egy olyan világban, ahol a játék, a felfedezés és a nevetés a legfontosabb, és szeretnél bekapcsolódni és megvalósítani a benned rejlő lehetőségeket, akkor a legjobb helyen jársz.

Feladatok és felelősségi körök:

  • A Kids Club programelemeinek végrehajtása
  • Segít új barátokat és kapcsolatokat szerezni
  • Felejthetetlenné téve a nyaralást a gyerekek számára

Örülnénk, ha:

  • Csapatszellem birtokában
  • megbízhatóak és rugalmasak
  • Motiváltak az új dolgok megtanulására
  • Élvezze a munkát minden korosztályú gyermekekkel
  • tegye a munkatársait és a kis vendégeinket minden nap jól érezzék magukat

Ha a Familux Resortsnál dolgozol, nem egy szám vagy a rendszerben. Ön nem egy alkalmazott. Ön a család tagja!

Ez magától értetődő az Ön számára egyébként

  • Befejezett képzés vagy pályamódosító
  • szabad hozzáférés a munkaerőpiachoz Ausztriában
  • jó német nyelvtudás
  • Barátságosság és segítőkészség a vendégek és a kollégák felé
  • Hajlandóság a vállalati filozófia megélésére
  • Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatások iránt
  • Csapatmunkára való hajlandóság - Elkötelezettség, megbízhatóság, függetlenség és pontosság
  • ápolt megjelenés

Legyen most a Familux család tagja, és inspirálja vendégeinket a csapattársaival együtt, hogy felejthetetlen nyaralási élményt nyújtson nekik.

Követelmények

Gyermekfelügyelő (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó
A főiskolai és képesítésnek megfelelő fizetés felett; plusz vasárnapi pótlék; plusz helyi pótlék; plusz személyes és házon belüli borravaló

Állásajánlataink

Összes munkahely