Pultos (m/w/d) - Alpenrose Familux Resort
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

ARBEITEN BEIM TOP.ARTBEITGEBER 2023 (by Rolling Pin)!

Szeretsz a bárpult mögött állni és művészeti alkotásokat varázsolni a poharakba?

Készen állsz arra, hogy felejthetetlen élménnyé varázsold vendégeink, fiatalok és idősebbek estéjét? Ha szenvedélyes bartender vagy, aki elsajátította a mixelés művészetét 🧪 és otthonosan mozog a koktélok világában, akkor Téged keresünk ! Bárunk nem csak egy hely, ahol italokat szolgálnak fel. Ez egy színpad, ahol történeteket mesélnek, álmokat ébresztenek és emlékeket teremtenek . Csapatunkban pultosként te leszel a mesélő, az ízek művésze és az est házigazdája.

Csatlakozzon hozzánk, és legyen részese egy egyedülálló bárélménynek, ahol a kreativitás és a vendégszeretet áll a középpontban. Olyan tehetséges pultosokat keresünk, akik nem csak remek italokat kevernek, hanem a családok boldoggá tételének művészetét is elsajátítják.

Készen állsz arra, hogy szikrát szórj a bárpultunk mögötti varázslatra? Akkor jelentkezz most, és légy része csapatunknak, amely feldobja az estét! 🌟🍹

Ha a Familux Resortsnál dolgozol, nem egy szám vagy a rendszerben. Ön nem egy alkalmazott. Ön a család tagja!

Az Ön feladatai:

  • Vendégkiszolgálás a bár területén
  • A vendégek elégedettségének biztosítása
  • Együttműködés a csapattagokkal
  • Az általunk kínált termékek és a bármenü ismerete
  • Koktéljaink elkészítése a bár menüje és a vendégek egyedi kérései alapján
  • Együttműködés Chef de Rang & Commis de Rang szakácsunkkal
  • A bár területén az általános gondosság és tisztaság biztosítása

Ez magától értetődő az Ön számára egyébként

  • Végzett képzés vagy tapasztalt pályamódosító
  • szabad hozzáférés a munkaerőpiachoz Ausztriában
  • jó német nyelvtudás
  • Barátságosság és segítőkészség a vendégek és a kollégák felé
  • Hajlandóság a vállalati filozófia megélésére
  • Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatások iránt
  • Csapatmunkára való hajlandóság - Elkötelezettség, megbízhatóság, függetlenség és pontosság
  • ápolt megjelenés

Légy a Familux család tagja! Mi, az Alpenrose - Familux Resort teljes csapata, szeretettel várunk Téged!

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely