Hotel és vendéglátás asszisztens (m/f/d) - Familienhotel Post
Hotel és vendéglátás asszisztens (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
785 € bruttó

éves állás

Österreich, Kärnten

Családi vállalkozásaink **** Familienhotel Post és Villa Postillion am See az év 10 hónapjában nyitva tartanak. A 120 ágyas Familienhotel Post 30 éve családokra specializálódott, a Kinderhotels alapító tagja, és egy kis a la carte étteremmel is rendelkezik. A Villa Postillion am See jelenleg felújítás és átépítés alatt áll, és 75 fő befogadására alkalmas
Saját hálós halászatunkkal a tavon minden nap friss halat fogunk. A Wappenstüberl a la carte éttermünk a Millstätter See tavon saját maga által fogott halakra specializálódott, és a Falstaff és a Karintiai Konyha Kalauz ajánlja
Szakmunkást keresünk elkötelezett csapatunkba, amelyben sok régi munkatársunk dolgozik a Millstätter See régióból
Szakképzés HGA Assistant Hotel & Hospitality (m./w.),
akik egész évben lelkesen szeretnék végezni a munkájukat. A Maturánál gyakornoki képzés is lehetséges.

Követelmények

Feladatok/tevékenységek
- A szálloda vendégeinek kiszolgálásában és a napi tevékenységekben való segítségnyújtás

* jó együttműködés a többi szervezeti egységgel
* Pozitív és megnyerő karizma
*Figyelem a részletekre és a munkahelyi tisztaságra
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

785 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Állásajánlataink

Összes munkahely