Assistant Hotel Management (m/f/d) - harry´s xl hotel Salzburg
Assistant Hotel Management (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.600 € bruttó

Assistant Hotel Manager (m/w/d) Assistant Hotel Management (m/f/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Leírás

Kik vagyunk:

Mi vagyunk a Harry's Home & Adler Hotels, amely jelenleg 16 szállodával rendelkezik a D-A-CH régióban. Hozzánk tartozik az ADLERS Lifestyle Hotel és az innsbrucki Boutiquehotel Schwarzer Adler, valamint 14 másik harry's home szálloda Ausztriában, Németországban és Svájcban, amelyek az elkövetkező években izgalmas növekedés előtt állnak. Innsbruckban található a HelpOffice is, amely a vállalat vezetőségi és adminisztratív részlegeinek ad otthont, és központosított támogatást nyújt a szállodák napi működéséhez. A következő években a szállodacsoport gyorsan fog terjeszkedni a német nyelvű országokban.

Szeretne többet megtudni? Nézze meg a saját szemével ->

Követelmények

Ez te vagy:

  • Szenvedélyeddel és energiáddal nemcsak a csapatodat, hanem a vendégeinket is inspirálod
  • Szervezési képességeid és a nyomás alatt is csillogó képességed verhetetlen csapatjátékossá tesznek
  • Tele vagy ötletekkel, és hajlandó vagy a dobozon kívül gondolkodni, hogy a lehetetlent is megvalósítsd
  • Elegendő tapasztalattal rendelkezik a szállodaiparban ahhoz, hogy elvállalja ezt a feladatot

Az Ön feladatai:

  • Ön a vendégélmény építésze az innovatív koncepciók kidolgozásával és megvalósításával
  • Csapatvezetőként inspirálod és motiválod csapatunkat a csúcsteljesítmény elérésére
  • A szállodaigazgatóval együtt Ön az operatív zenekar karmestere, és biztosítja a napi üzletmenet zökkenőmentes lebonyolítását
  • Együtt dolgozol ki stratégiákat a vendégek elégedettségének és hűségének növelésére
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Mire számíthat:

  • Ön és családja már 35,00 €-tól személyenként a Harry's Home & Adler hotelekben
  • Fontos számunkra a fejlődésed - évi akár 2.000,00 €-val támogatunk a képzésedben és továbbképzésedben.
  • Dinamikus környezet, amely ösztönzi az innovációt és a kreativitást, valamint a lehetőséget, hogy részese lehessen egy új koncepciónak, amely megváltoztatja a szállodaipart
  • Vonzó javadalmazás és további juttatások, amelyek jutalmazzák elkötelezettségét
  • Nálunk nem csak hozzájárulhat ötleteihez, hanem meg is valósíthatja azokat

A javadalmazás a megfelelő képzettségtől függ, havi 2600,00 €-tól, teljes munkaidőben, 5 napos munkahéttel (14 fizetés az osztrák kollektív szerződés szerint).

2600 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba