Életmentő (m/f/d) - Dorfalm
Életmentő (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (heti 2, 3, 4 vagy 5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.650 € net

Szaunakísérő / teljes vagy részmunkaidőben Életmentő (m/f/d)

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Motivált szaunavezetőt keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Cégünknél mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön profilja

- Udvarias és nagyon ápolt megjelenés

- Örömmel szolgálja ki a vendégeket

- Csapatmunkára való képesség és elkötelezettség

- Önálló munkavégzésre való képesség

Az Ön felelősségi köre

- A szauna fűtése, a szaunahelyiségek és a medencék hőmérsékletének ellenőrzése

- Szaunafelöntések elvégzése

- A szauna vendégeinek tanácsadás

- A szauna, az épületek, a medencék és a létesítmény egyéb részeinek biztonságának, higiéniájának és tisztaságának biztosítása

- adminisztratív feladatok elvégzése

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

A Wellness-Alm család részeként kínálunk:

  • Szezonális vagy éves foglalkoztatás
  • Étkeztetés munkaidőben
  • Szállás (kérésre és rendelkezésre állás szerint)
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Szauna, vízi világ és fitneszterem ingyenes használata
  • Méltányos és teljesítményarányos bérezés az érvényes bértábla felett
  • A dolgozói bónusz applikáció összes előnye számos kedvezménnyel és ingyenes szolgáltatással a tó körül!

1650 €
Fizetés típusa
net
40 óra / részmunkaidő is lehetséges
Szálláslehetőségek
  • Társalgó
Extrák
  • Társalgó