Chef de Bar (m/w/d) - Hotel Gut Brandlhof
Chef de Bar (m/w/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.400 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Bar Manager Chef de Bar (m/w/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Leírás

Családi vezetésű, 4 csillagos superior szálloda vagyunk az Alpokban, és az osztrák szeminárium- és konferenciaturizmus egyik vezető szállodája.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes.

Ezek az Ön feladatai...
Felelős vagy a bár teljes területének zavartalan működéséért és az összes szabvány betartásáért
Professzionális ital- és ételkiszolgálás végzése
A munkavállalók beosztása és koordinálása a felelősségi körön belül
A bárkínálat megvalósítása és továbbfejlesztése
A trendek és a megszűnt modellek értékelése
Felelős a csapat munkájáért és a tisztaság fenntartásáért
A csapatoddal együtt gondozod és tanácsokkal látod el vendégeinket
A gyakornokok és az új kollégák betanítása
Számlázás a Micros Oracle Symphonyval

Követelmények

Amit magaddal kell hoznod...
vendéglátóipari vagy vendéglátóipari szakképzésben szerzett végzettséget
Ön már szerzett némi tapasztalatot hasonló pozícióban
Nagyon jó szakértelem az italfogyasztás tudományában
ápolt megjelenés és példás modor
Rugalmassága, nyomás alatti munkavégző képessége, kreativitása és pozitív kisugárzása teszi teljessé profilját
Magabiztos és magabiztos viselkedés
Nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
német
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkaidő
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői tapasztalat
1 Jahr
Továbbtanulás és képzés
Cocktail-Mix-Kurs, Barkeeper-Diplom

Ajánlat

Amink van az Ön számára...
Kihívást jelentő munka egy vezető alpesi kongresszusi szállodában
Professzionális munkakörnyezet személyes fejlődési lehetőséggel
a sportlétesítmények ingyenes használata és kedvezményes golfklubtagság
Munkavállalói e-autó ingyenes használatra
kiváló továbbképzési lehetőségek a "workforus.at" képzési hálózatunkon keresztül
Szállás lakásokban, ingyenes étkeztetéssel még szabadnapokon is
heti 5 nap
Fizetés: 2.350,- €-tól, a képzettségtől és tapasztalattól függően jelentős túlfizetésre is hajlandó
2400 €
Fizetés típusa
bruttó
Fizetés: 2 400 eurótól kezdődően, a képzettségtől és a tapasztalattól függően hajlandó ennél jóval többet fizetni
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Garázs parkolóhely
  • Rugalmas munkaidő
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely