Chef de Rang (m/f/d) - die HOCHKÖNIGIN - Mountain Resort
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
01.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € net

éves állás

Österreich, Salzburg

Szeretsz szakszerűen bánni a vendégekkel, mindig mosolyogsz és élvezed a munkádat? Akkor a legjobb helyen jár, hiszen a CHEF DE RANG. Olvassa le vendégeink minden kívánságát a szemükről, és gondoskodjon arról, hogy stílusosan berendezett éttermeinkben minden tökéletesen működjön. Legyen Ön is a KIRÁLYNŐ rendkívüli CSAPATÁNAK tagja

Az Ön feladatai
- A vendégek fogadása és üdvözlése az asztalnál
- Szerezzen abszolút ismereteket az étlapról és a különböző ételek összetételének ismeretéről
- Figyelem és az összes vendég elégedettségének biztosítása
- Minden olyan tevékenység elvégzése, amely az üzleti tevékenység során felmerül
- Első osztályú reggeli és vacsora szerviz
- Csapatmunka és kommunikációs készség

Követelmények

- Szeretik boldoggá tenni a vendégeket
- Ismeri egy szálloda belső folyamatait
- Ön szakmunkásképzőt végzett, és már szerzett tapasztalatot az előkelő gasztronómiában
- A megjelenésed mindig kifogástalan és megbízható
- Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
- Ön csapatjátékos, és kollégái mindig számíthatnak Önre
- Ön rugalmas, korrekt, rendezett, képes nyomás alatt dolgozni, és élvezi a közös sikereket
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

- Nagyon jó és családias munkahelyi légkör
- Szabályozott munkaidő, választhatóan 5, 5,5 vagy 6 napos munkahétben
- Nagyon jó díjazás, a szakmai tapasztalaton és képzettségen alapuló túlfizetési hajlandóság számunkra természetes
- Egész éves vagy idényjellegű álláshely választása
- Junges, dynamisches Team of the QUEEN (fiatal, dinamikus csapat)
- A házon belüli wellness- és fitneszterem használata
- Ingyenes étkeztetés szabadnapokon is
- A személyzet ruházatának biztosítása
- ÚJ TEAM HOUSE saját személyzeti szobával - csúcsfelszereltséggel
- Egyéni előléptetés és előrelépési lehetőségek
- Nagyszerű munkavállalói juttatások és szabadidős lehetőségek

Legyél a KUNSORNŐ nagyszerű CSAPATÁNAK a tagja!
2100 €
Fizetés típusa
net
Képzettségtől függően, egyénileg egyeztetve!
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés
Egyéb
Ingyenes e-bike bérlés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely