Chef de Rang (m/f/d) - Hotel König Ludwig
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
3.575 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

Ha tudod, hogy az Amarone nem a szerelem olasz szava, ha nem a kínból eredezteted a minőséget, és ha nem pincér vagy, hanem egy kulináris ász - akkor jó helyen jársz!

Az Ön feladatai:

  • Önállóan gondoskodni a vendégek ellátásáról az étteremben és a Lilien-Lounge-ban
  • Az állomásod előkészítése és nyomon követése
  • Csapatban való munkavégzés képessége, más részlegekkel is együtt dolgozva

Követelmények

  • Vendéglátóipari vagy vendéglátóipari képzésben szerzett végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó szaktudás az élelmiszer- és italszektorban
  • Meleg és természetes viselkedés
  • Ápolt megjelenés, barátságos és segítőkész
  • Megbízhatóság és felelősségtudat
  • Idegen nyelvek ismerete (angol és egyéb nyelvek, például olasz, francia)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Modern, magánkézben lévő vállalat
  • Megbecsülés és kommunikáció szemmagasságban
  • Állandó, teljes munkaidős állás
  • Karácsonyi bónusz
  • Bónusz kifizetése
  • Garantált szabadságpénz
  • Túlórakompenzáció 35%-os felárral
  • Adómentes bónuszok
  • Megemelt pótlék a munkaszüneti napokra
  • Utazási költségek megállapodás szerint
  • Saját képzési naptár
  • Munkavállalói világ több mint 600 belső, regionális és online juttatással
  • Kedvező lakhatási lehetőségek
3575 €
Fizetés típusa
bruttó
Átlagfizetés, beleértve a 13. havi fizetést és a bónuszokat is
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím