Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d) - Hotel König Ludwig
Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.400 € bruttó

SPA recepciós (m/f/d) Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

A tágas König Ludwig Inspiration SPA gyönyörűen és csendben található Schwangau fürdővárosában, a bajor Königswinkelben, Neuschwanstein és Hohenschwangau kastélyaival.

Szállodánk jelenleg összesen 108 szobával és lakosztállyal rendelkezik.

König Ludwig Inspiration SPA szállodánk egy kivételes wellness szálloda Allgäuban, ahol az élménydús wellness üdülésre helyezzük a hangsúlyt. Pontosan úgy, ahogyan azt maga a legendás Ludwig II. király is kívánta volna. A nagyvonalúan kialakított Schwanensee tó közepén fekszik a több mint 6600 négyzetméteres Ludwig SPA, fényűző wellness-tájjal és 21 fürdő-, izzasztó- és relaxációs attrakcióval!

Extravagáns Ludwig menedékhelyünk jelenleg 12 kezelőszobából áll. Vendégeinknek a szépség-, vitalitás- és masszázskezelések széles választékát kínáljuk.

Az Ön feladatai:

  • Ön fogadja vendégeinket, gondozza és tanácsokkal látja el őket
  • Mindig te vagy a kapcsolattartó a SPA és a sport területén
  • Ön osztja ki az időpontokat, válaszol a telefonos és e-mailben érkező megkeresésekre
  • Tanácsadás és értékesítés a SPA üzletben
  • Támogatod a csapatot a részlegek közötti feladatokban is

Követelmények

  • Ön masszőr vagy kozmetikus képzést végzett, és lehetőleg már szerzett szakmai tapasztalatot a szervezés és az időbeosztás terén
  • Kívánatos a Comfort Zone és a Pharmos Natur márkák termékismerete, valamint a TAC foglalási programmal kapcsolatos tapasztalat
  • A tiszta, rendezett és csapatorientált munkavégzés természetes az Ön számára
  • Tökéletes német nyelvtudással írásban és szóban, valamint jó angol nyelvtudással rendelkezik
  • Nagyon jó modorral, pozitív kisugárzással és ápolt megjelenéssel rendelkezik
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

  • Modern, magánkézben lévő vállalat
  • Megbecsülés és kommunikáció szemmagasságban
  • Állandó, teljes munkaidős állás
  • Karácsonyi bónusz
  • Bónusz kifizetése
  • Garantált szabadságpénz
  • Túlórakompenzáció 35%-os felárral
  • Adómentes bónuszok
  • Megemelt pótlék a munkaszüneti napokra
  • Utazási költségek megállapodás szerint
  • Saját képzési naptár
  • Munkavállalói világ több mint 600 belső, regionális és online juttatással
  • Kedvező lakhatási lehetőségek
  • Értékesítési jutalékok
3400 €
Fizetés típusa
bruttó
Átlagfizetés, beleértve a 13. havi fizetést és a bónuszokat is

Kapcsolattartó személy és cím