Chef de Rang (m/f/d) - Krumers Alpin ****s – Your Mountain Oasis
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
01.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.850 € net

Követelmények

FELADATOK

*Tanácsadás az ételek és italok kiválasztásával kapcsolatban

*Rendelések felvétele

*Az ételek és italok felszolgálása

*A munkaterület koordinálása

*A zökkenőmentes kiszolgálás megszervezése

*A foglalások és a számlázás önállóan és saját felelősségre történő elvégzése

AZ ÖN PROFILJA

*Sikeresen elvégzett szállodaipari képzés

*1-2 év szakmai tapasztalat

*Szervezési készség

*Az élelmiszerekkel és italokkal kapcsolatos speciális ismeretek

*A szállodaiparban vagy a vendéglátóiparban betöltött egyenértékű pozícióban szerzett tapasztalat

*Elkötelezettség, szolgálatkészség és nagyfokú érdeklődés a csapatorientált munkavégzés iránt

*Barátságos és szívélyes viselkedés

*Élvezze a világ minden tájáról érkező emberekkel való kapcsolattartást

*Jó nyelvtudás német és angol nyelven

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

*Karrier és előléptetési lehetőségek

*Fiatal és dinamikus csapat

*Rugalmas munkaidő

*Szállás az egyik személyzeti házunkban

*Ingyenes parkolási lehetőség

*Ellátás: reggeli, ebéd és vacsora (napi 2x meleg étel)

*14 havi fizetés évente

*Hajlandóság a túlfizetésre képzettségtől és tapasztalattól függően.

Innsbruckból vonattal vagy autóval könnyen megközelíthetőek vagyunk.

1850 €
Fizetés típusa
net
KV túlfizetésre való felkészültség tapasztalattól és képzettségtől függően van!
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • WC
  • Internet