Chef de Rang (m/f/d) - Villa Seilern Vital Resort
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.800 € bruttó

éves állás

Österreich, Oberösterreich

A Bad Ischl-i Villa Seilern Vital Resortban működő, rendkívül motivált csapatunkba keresünk olyan munkatársakat, akik velünk együtt élnek a valódi vendégszeretetnek, és karizmájukkal, elkötelezettségükkel és ötleteikkel újra és újra inspirálják vendégeinket az alábbi pozícióba:

FELADATOK
  • Az esti büfé és az "1881" a la carte éttermünk ételeinek elkészítése
  • Az árubeszerzések ellenőrzése
  • Valamennyi élelmiszer megfelelő tárolása és ellenőrzése
  • A magas minőség biztosítása
  • A higiéniai és munkavédelmi előírások betartása
KÖVETELMÉNYEK
  • Sikeresen elvégzett szakácsképzés
  • Tapasztalat a szállodaiparban vagy a vendéglátóiparban
  • Jó német vagy angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Magas fokú vendég- és szolgáltatásorientáltság
  • Tanulási hajlandóság, minőségtudatosság és figyelem a részletekre
  • Kiemelkedő megbízhatóság, rugalmasság, csapatban való munkavégzésre való képesség és stresszes helyzetekben való ellenálló képesség

AJÁNLATUNK
  • Havi fizetés bruttó 2 800 € 40 óra/hét esetén
  • Egész évben betöltött állás, 5 napos munkahéttel
  • A személyzet lakóhelye (mindössze 10 perc sétára a munkahelytől)
  • Céges szabadság a karácsonyi ünnepek alatt
  • Ingyenes étkeztetés munkaidőben
  • Dolgozzon egy modern, szakmai fejlődési lehetőségeket kínáló vállalatnál
  • Megbecsülés és bizalomteljes együttműködés hosszú távú perspektívával
  • Önálló, önálló és kreatív munka

Követelmények

Chef de Partie (m/w/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2800 €
Fizetés típusa
bruttó
Bruttó havi fizetés 2 800 €

Kapcsolattartó személy és cím