Éjszakai szolgálat (m/f/d) - Villa Seilern Vital Resort
Éjszakai szolgálat (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.560 € bruttó

éves állás

Österreich, Oberösterreich

A Bad Ischl-i Villa Seilern Vital Resortban működő, rendkívül motivált csapatunkba keresünk olyan munkatársakat, akik velünk együtt élnek a valódi vendégszeretetnek, és karizmájukkal, elkötelezettségükkel és ötleteikkel újra és újra inspirálják vendégeinket az alábbi pozícióba:

FELADATOK
  • Felelősség a teljes front office-ért az éjszaka folyamán
  • A szálloda körbejárása, a szálloda ellenőrzése és biztonságának garantálása
  • Vendégeink bejelentkezése és kijelentkezése, valamint támogatás és tanácsadás
  • Vendégkapcsolati feladatok átvétele és panaszkezelés
  • Számlák ellenőrzése és egyéb adminisztratív feladatok
  • Szoros együttműködés az összes többi részleggel
KÖVETELMÉNYEK
  • Előnyt jelent a szállodaiparban végzett képzés vagy a front office területén szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a Casablanca szállodai szoftver ismerete
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás elengedhetetlen, egyéb nyelvtudás előnyt jelent
  • Magas fokú vendég- és szolgáltatásorientáltság
  • Erős felelősségtudat
  • Jó önszerveződés
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmasság és elkötelezettség

AJÁNLATUNK
  • Havi fizetés bruttó 2560 € 40 óra/hét (beleértve az éjszakai pótlékokat)
  • Egész évben betöltött állás, 5 napos munkahéttel
  • Rendszeres munkaidő szerdától hétfőig 22:00-06:30-ig
  • Személyzeti lakóház (mindössze 10 perc sétára a munkahelytől)
  • Céges szabadság a karácsonyi ünnepek alatt
  • Ingyenes étkeztetés munkaidőben
  • Dolgozzon egy modern, szakmai fejlődési lehetőségeket kínáló vállalatnál
  • Megbecsülés és bizalomteljes együttműködés hosszú távú perspektívával
  • Önálló, önálló és kreatív munka

Követelmények

Éjszakai szolgálat / Éjszakai ellenőrzés (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2560 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím