Gondnok (m/w/d) - Der Birkenhof Spa & Genuss Resort
Gondnok (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
3.200 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white
Icon: michelin-small-fill-white

éves állás

Deutschland, Bayern

Képzett és motivált munkatársat keresünk Concierge (m/f/d) pozícióba.

Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll Ön előtt a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

  • Előkelő szállodaipari szakképzésben szerzett szakképesítést
  • Szórakozás és öröm a vendégekkel való foglalkozásban, munkatapasztalat szükséges
  • Professzionális, szívélyes és hiteles viselkedés
  • Szervezett és strukturált munkavégzés
  • Szolgálatkészség és társaságiasság
  • Ápolt megjelenés
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, megbízhatóság és erős interperszonális készség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Protel
Jó ismeretek
MS Outlook
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Normálnál magasabb fizetés
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás
  • Személyzeti lakás
  • Személyzeti étkezés és italok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatal, kreatív csapatban
  • Munkavállalói rendezvények és rendszeres találkozók
  • A sport- és fitneszlétesítmények használata
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csúcsmodern munkakörnyezet
  • Fenntartható munka az emberek és a környezet számára
  • Tiszteletteljes együttműködés
3200 €
Fizetés típusa
bruttó